'Q (DJBAVÖ/V]} Het bestuur der A.F.C. „Ajax" wenscht officials van de N.V.B. en Zustervereenigingen, alsmede leden, donateurs, supporters e.a. een Voorspoedig en Gelukkig Nieuwjaar. Voor de ons gezonden gelukwenschen met de wisseling des jaars, zegt genoemd college hartelijk dank en maakt van deze gelegenheid gaarne gebruik, om al deze wenschen te reciproceeren. Toegetreden als donateurs van onze vereeniging, de Heeren G. Beekman, A. van Beveren, B. de Boer, D. de Haan, W. de Keyzer, J. B. Kleine, H. C. Ludenhoff, J. Scheurer, C. C. Zeverijn. Voorgesteld als werkende leden, de Heeren J. J. C. Krever, F. K. Schoordijk, P. van Kampen, H. Schijvenaar, M. J. Jansen, J. M. Keller, J. van der Velde, F. Fleury. Diploma's. Zooals bekend, moest de contributie over de tweede helft van het seizoen 1941-1942 per 1 Januari j.l. voldaan worden. Zij, die hun financiëele verplichtingen nog niet zijn nagekomen, worden beleefd verzocht, dit bij den e.v. thuiswedstrijd te doen, of het verschul digde bedrag te storten op de giro-rekening van den Heer W. Volkers, No. 123977. Ongevallen tijdens training of wedstrijd aan werkende-, junior-, of adspiranten- leden overkomen, dienen onmiddellijk aan den Heer J. Elzenga te te worden opgegeven. De Heer en Mevr. G. P. Keizerde Visser v. Bloemen geven met groote vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Kees Johan. Namens Ajax, aan de familie Keizer onze hartelijke felicitaties en daarbij den wensch, dat de nieuwe wereldburger een even mooie- en succesvolle sportloopbaan zal mogen hebben als zijn vader. De Heer J. H. Stoffelen en Mej. W. Boer hebben de eerste schrede gezet op den weg, die bij het Stadhuis eindigt. Aan Joop en zijn verloofde onze hartelijke gelukwenschen. De Heer Klaas Stuurman en Mej. L. de Jong volgden bovenstaand voorbeeld. Ook Klaas en zijn verloofde onze hartelijke gelukwenschen. Onze terreinknecht, de Heer H. Koehler is met Mej. P. M. Renia in het huwelijk getreden. Namens Ajax, onze hartelijke felicitaties. De Clubblad-Commissie, die zooals bekend, voorloopig op haar lauweren mag rusten, wenscht al wat Ajax voelt en denkt een in alle opzichten gelukkig en voorspoedig 1942 toe en spreekt daarbij den wensch uit, dat zij spoedig weer haar krassende pen in dienst van de Ajax- gemeenschap mag stellen. 12' ^-jarige huwelijksfeesten. Vier Ajacieden, t.w. F. Dukker, H. Geestman, A. de Wit en J. de Boer, vieren einde Januari/begin Februari hun koperen bruiloft. Het spreekt vanzelf, dat onze felicitaties niet alleen uitgaan naar de jubilarissen, doch dat hun resp. ega s zooals in alles hierin deelen. Proficiat luidjes!, en in voorspoed en gezondheid naar het zilveren feest. RROWN. Rood en witte broederlingen „Veel Geluk in 't Nieuwe Jaar", Laat men ons op 't veld steeds samen vinden, Maar. komt ook Vrijdags bij elkaar. Nu wij ons mooie clubblad moeten missen, Misschien, voor heel, heel lange poos, Treffen wij elkander iederen Vrijdagavond, Bij „Suisse", Kalverstraatin de Ajax-soos. Juist in deêz donkere dagen. Moet 't een behoefte zijn voor ieder lid, De clubgeest hechter te doen worden, Van ons dierbaar Rood en Wit. Stelt de Clubavond-commissie, Den verderen Winter dus tevreê, En. doet iederen Vrijdagavond Aan onze kaart- en biljartwedstrijden mee. H. S. WAT DE AJAX-ELFTALLEN, IN DE MAANDEN DIE ACHTER ONS LIGGEN, PRESTEERDEN. Nu het jaar 1941 alweer tot het grijze verleden behoort, leek het ons bestuur weieens geschikt, om, in den vorm van „balans opmaken", het door onze elftallen gepresteerde voor het voet licht te brengen. Met het oog op de beperkte ruimte, ligt het voor de hand, dat wij maar een beknopt overzicht zullen geven en niet uitvoerig over de gespeelde wedstrijden in details kun nen treden. Om dan té beginnen met de crème de la crème, Ajax I, laat onderstaande stand duidelijk uitkomen, hoe wij tot nu toe gereild en gezeild hebben. A.D.O. D.W.S. Ajax gesp. gew. gel. verl. pt. v. t. 14 9 2 3 20 43—24 14 6 5 3 17 24—18 14 5 6 3 16 25—20 A.D.O. staat dus, met nog vier wedstrijden. en wat voor wedstrijden (o.a. D.W.S.Fijenoord, D.F.C.)voor den boeg, aan het hoofd van de afdeeling, maar of de Hagenaars kam pioen zullen worden, ligt niet alleen aan de rood-groenen zelf, doch ook aan de reeds genoemden „zwaar gewicht" concurren ten. Het lijkt ons dan ook voor captain Keizer en zijn mannen zaak, om, gedachtig aan „je kunt nooit weten hoe een koe een haas vangt", er nog eventjes de schouders onder te zetten. Wij hebben in den loop der jaren wel meer frappante staaltjes uitgehaald en waarom zou dit nu ook niet kunnen gebeuren? Vooruit mannen, wij zitten nu al eenige jaren met dat onge lukkige getal dertien (kampioenschappen) opgescheept en daar moeten wij zoo spoedig mogelijk vanaf. De competitie heeft voor ons dit seizoen wel een eigenaardig verloop gehad. Van de veertien wedstrijden werden er liefst zes gelijk gespeeld en slechts drie verloren, hetgeen wel bewijst,

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1942 | | pagina 2