Hoe en waarom word ik lid of donateur van Ajax enwat kost het lidmaat schap Hoe werd ik lid of donateur van Ajax? Een eenvoudige vraag met een simpele oplossing. U hebt een vriend of kennis, die reeds lid is?....; zoo ja, dan U even met hem in verbinding stellen....; zoo neen, dan U tot den secretaris wenden. Zijn adres luidt: de Heer J. Elzenga, 3e Helmersstraat 47 B, Alhier. Waarom word ik lid of donateur van Ajax? Deze vraag is niet gemakke lijk te beantwoorden en zijn wij dan ook niet zoo pretentieus, om er een antwoord op te geven, maar toch willen wij hier even de voordeelen opsommen, die aan het lidmaatschap van onze vereeniging zijn verbon den. Donateurs: hebben op vertoon van diploma recht van toegang tot alle, door Ajax te spelen wedstrijden. Bovendien krijgen zij het clubblad gratis toegezonden en zijn zij op de clubavonden, die gedurende de Winter avonden eens per week worden gehouden, van harte welkom. Werkende- en Junior-, alsmede Adspirant-leden: hebben eveneens op vertoon van diploma recht van toegang (werkende leden met dame) tot alle door Ajax te spelen wedstrijden. Zij zijn verzekerd tegen ongevallen op de trainings- of voetbalvelden, kunnen des Zomers deelnemen aan Athletiek, Cricket of Honkbal, zijn vanzelfsprekend gaarne geziene gasten op de clubavonden en ontvangen natuurlijk gratis het „Ajax-Nieuws". Wat kost het lidmaatschap? Wij zouden haast zeggen „geen geld", want de contributie bedraagt voor: Donateurs: per jaar 12. Eerste halfjaar Tweede halfjaar Werkende Leden 6.6. Junior-Leden (16-18 jaar) 6.- 6.- bSuotagegeld Adspirant-Leden (1216 jaar) per jaar 5.1 Dus ten hoogste, zegge en schrijve, nog geen 0.25 per week. Daarom: Wordt lid of donateur van Ajax!!! BROWN. 48 Drukkerij „Grafica". Elandsgracht 37. Amsterdam-C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 48