OFFICIEELE MEDEDEELINGEN Clubblad. Het bestuur heeft besloten om in het vervolg ook de donateurs van onze vereeniging het „Ajax-Nieuws" gratis toe te zenden. Adresveranderingen. Leden en donateurs worden beleefd verzocht, bij eventueele adresverandering, het nieuwe adres onmiddellijk aan den Heer J. Elzenga, 3e Helmersstraat 47 b, op te geven. Ook gelieve men op- of aanmerkingen over de expeditie van ons cluborgaan aan den Heer Elzinga te richten. Voorgesteld als w.l. E. Grifhorst, G. K. Drager, G. Draaier, C. A. Haenen, H. J. W. Pil, K. Terpstra, W. v. Beveren. Voorgesteld als Adsp. lid: J. J. Bijlsma, P. J. Bijlsma, H. J. Frinsel, F. B. Fritz, J. A. Genot, P. J. Lotens, J. P. Pieters Graafland, H. J. Pieters Graaf land, A. H. Staubach, P. Slootmans, W. Zijlstra Belangrijk. Het is het bestuur van N.V.B. bekend geworden, dat er ook tot de onderafdeelingen, toegelaten vereenigingen zijn, die hare spelers laten oefenen onder leiding van een lid eener andere vereeniging. Aangezien een dergelijke training, zelfs indien deze geheel belangeloos geschiedt, in strijd is met de door het Bondsbestuur genomen maatregelen tegen het optreden als trainer door actieve spelers, worden de betrokken vereenigingen en spelers, die als leider fungeeren, ernstig aangeraden aan deze training onverwijld een einde te maken. De vereeniging die bedoelde maatregelen niet in acht neemt, wordt beboet met tenminste 50.terwijl de speler, die zich aan de overtreding schuldig maakt, als speler wordt afgevoerd en eerst na één jaar wederom gerechtigd zal zijn aan wedstrijden deel te nemen. Bedankt als w.l.: J. L. Aarsen, A. J. Beekmeyer, J. Bettinger, J. Blok, B. L. Bouwman, J. Th. Distelbrink, J. de Haan, H. ten Herkei, J. Kikkert, H. v. d. Linden, P. W. Mollema, H. M. Petrie, W. Prins, E. Reyenqa. H. Roland, G. H. van Urk, H. Verstraeten, W. C. Markus, J. Droog, A. P. v. d. Sloot. Bedankt als Adsp. lid: A. W. H. van As, H. Diekman, D. van 't Oever, F. de Boer. Afgevoerd als w.l. wegens overlijden: H. Dade Nz„ A. Wansink. Afgevoerd volgens art. 13 van het H.R.: J. F. Altvater, A. E. Bakker, R. Bakker, H. v. d. Bold, Ph. Feitsma, A. C. H. Holman, J. Huisman, H. de Jong, M. A. Koenen, W. H. Koffieberg, J. v. d. Zee. Afgevoerd volgens art. 13 van het H.R. als Adsp. lid: A. van Rijn, H. J. Schulze, L. v. Zuylen. Gaan over van Junior tot w.l.: J. Manting. Gaan over van Adsp. tot Junior-lid: I. de Jong, H. J. Michels, B. Stobbe. Aangenomen als Donateur: H. Anröchte, B. J. Haleber, G. J. Sluiter, J. Potharst. Indeeling: District 1 - le klasse: A.D.O., Ajax, D.F.C., D.O.S., D.W.S., E.D.O., Feyenoord, Stormvogels, V.U.C., Xerxes. Geschorst: J. ter Heide tot en met 25 Oct. 1941 volgens art. 13 sub d van het H.R. 46

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 46