De voetbaltraining voor spelers, die het vorige seizoen in Ajax 4, 5, 6 en 7, of in de Junior-elftallen waren ingedeeld, begint Woensdagavond 13 Augustus a.s. onder leiding van den Heer A. de Wit. Voor spelers, die voor Ajax 1, 2 en 3 uitkwamen, Donderdagavond 14 Augustus a.s. onder leiding van den Heer W. Volkers. Genoemde Heeren, die zich wederom bereid hebben verklaard, de trai ning van onze spelers op zich te nemen en daarmede voor de Ajax- belangen hun toch alzoo beperkten vrijen tijd nog meer opofferen waar voor van deze plaats onzen hartelijken dank rekenen niet alleen op een grooten opkomst, doch vertrouwen dat iedere Ajacied op de voor hem vastgestelde uren, aanwezig zal zijn. Wij sluiten ons hierbij gaarne aan, want: le. behoeven wij hier over het nut van geregeld trainen, niet meer uit te weiden. 2e. ligt het voor de hand, dat aan een speler, die geregeld de training bezoekt, de voorkeur wordt gegeven. 3e. dat, van een elftal, dat steeds gezamelijk traint, veel meer kracht uitgaat, dan van een ploeg die uit mooi-weer-voetballers of hooi-en-te- gras-training-bezoekers bestaat. 4e. moeten wij niet uit het oog verliezen, dat de Heeren Volkers en de Wit zich deze opofferingen getroosten, uitsluitend en alléén ten be hoeve van onze mooie club en tot nut en genoegen van alle actieve Ajax-voetballers. Kniesooren of ezels kunnen zij niet gebruiken, alleen kerels met dash en pit 11 Tot welke categorie behoort U?? Natuurlijk tot de laatste en daarom zien wij U iederen Woensdag- of Donderdagavond op onze velden, want: Trainen geeft kracht, trainen geeft pit. Geregeld oefenen houdt Uw body fit. Jan Salie en Piet Druil, doen hieraan niet mee. Doch een real-Ajacied, die.... traint voor twee. DE ELFTALCOMMISSIE. (Brown). 42

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 42