naar Café-Restaurant Smaalders Van het Ajax-vischieam. Overtoom 87 - telefoon 81576 - Amsterdam Gezellig bitteruur Prima Hollandsche keuken Specialiteit Indische RijsttafelHeineken's Bieren His Master's Voice TWEE NEDERLAGEN TEGEN D.W.S. Zondagmorgen 29 Juni stond het Ajax-vischteam aangetreden om in het 7A.VI.- Xanaal slag te leveren tegen D.W.S. Niettegenstaande wij weken van te voren Qeudeker's boek „Beet" bestudeerd hadden, verloren wij dezen strijd, dank zij Qéudeker, die zoo ongeveer als laatste eindigde. Onze instructeur en wormenmasseur „James" zal IA uitvoerig over dit gebeuren verhalen. Arie Xnijn verspeelde zijn plaats in het Ajax-vischteam door voor den derden keer zijn bed boven den waterkant te verkiezen. Voor deze plaats kunnen liefhebbers zich opgeven bij de Ajax-vischcommissie. ?Ja de prijsuitreiking ontving ik een uitdaging om met een Ajaxplóeg uit te komen tegen de D.W.S. XlaverjasclubOp een snikheet en Juliavond werd deze wedstrijd gespeeld en door een rijkelijke besproeiing met bier werden de gemoederen nog meer verhit. De tafels dreunden van de slagen en menige kaart kwam geknakt uit den strijd. JAadden wij niet voor tl uur binnen moeten zijn, dan had dit een aardig nachtfeest kunnen worden. Ook dezen wedstrijd verloren wij dik, maar volgens een eerlijke D.W.S.-er hadden zij beide overwinningen te danken aan gedresseerde wormen en geprepareerde kaarten, fttaar nog dit jaar zullen wij op beide neder lagen revanche nemen. „Leugenaar". Waarheen na afloop Gewone Café-prfjzen. (N.V. The Electric Gramophone) Spui 6 - Telef. 35614 - Amsterdam Uw adres voor Radio en Gramophone's 41

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 41