Electrotechn. Ing. Bureau »Lageja€< VERHUIZINGEN door de geheele wereld Von Zesenstraat 44, Amsterdam 0. 54 jarige ervaring turven der visscben achter een borreltje woorden s.v.p. niet verdraaien) bleken we plotseling verloren te hebben. Jk voor mij heb echter een rotsvast vertrouwen in de Heeren der vischrechtspraak, temeer waar ik geloof, dat de met hun hooge laazen, enorme netten, en andere schitterende attributen behangen en er dus veel echter" uitziende D.W.S.-ers, beter hengelen dan wij, die het nog een beetje te veel van liegen moeten hebben. Jheorie is nog geen praktijk, wat jou Wim Volkers. Over theorie gesproken, Xick Qeudeker, schrijver van het veel geprezen boek „Beet", bengelde ergens onder aan de ranglijst. Zijn zoon, Xick Junior, ein stukken voor hem, zoodat ik dit jongmensch er sterk van verdenk zijn Vader bij het schrijven van genoemd boek de noodige tips verstrekt te hebben. Wat het aas betreft wil ik er de 3Heeren leiders even op wijzen, dat ik het absoluut vertik volgende keer met wormen te visschen, die kennelijk aan bloed armoede lijden, een baars van standing zal zich zeker niet aan dergelijke apparaten vergrijpen. Jan van Stokken die een week tevoren op het groene veld een beetje onaangenaamheden met een van onze spelers had gehad, toonde, dat dit incident niet aan hem gelegen heeft, door van 's morgens vroeg tot 's avonds laat onze clubvlag te dragen. Voor geen geld was hij te bewegen het rood-witte dundoek aan een ander af te dragen. Sen aardige geste, die wii zeker waardeeren. Na een gezellige tramrit vond, in Café van Stokken op de Haarlemmerdijk, de prijsuitreiking plaats, waarbij Wim Volkers op vlotte en geestige wijze het woord voerde/ gaarne vergeven wij hem, dat hij zichzelf erg veel prijzen toedacht, zonder dat iemand hem iets heeft zien vangen. Al bij al een zeer geslaagd vischfestijn, hetwelk wij gaarne nog eens een keertje over doen, een beetje oefenen, en laat dan de kat maar komen. Tdet klaverjassen schijnen we ook het onderspit tegen de Blauw-Zwarten te hebben gedolven, zoodat we zoo langzamerhand wel eens met een ander spelletje op de proppen mogen komen, willen we tegen de D.W.S.-ers successen boeken. Voorloopig maar vast tot de hengelrevanche. James. Reguliersgracht 34- Amsterdam-Tel. 35241 en 83584 ERKEND INSTALLATEUR Bergplaats voor inboedels waarborgt U de beste vakkundige behandeling van Uwe LIJF-TAFELGOEDEREN ENZ. Laat ons Uw wasch behandelen. Wij behandelen de Ajax- wasch ook tot groote te vredenheid van het Bestuur 27

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 27