Electrotechn. Ing. Bureau »Lageja« VERHUIZINGEN door de geheele wereld Von Zesenstraat 44, Amsterdam 0. 54-jarige ervaring minzaam zijn „kaasie" of zijn „gleufie" te lichten, dan kunt 14 redelijkerwijze aan nemen dat het spel een aanvang kan nemen. Jijdens het spel zijn er dan natuurlijk weer andere moeilijkheden, annonceert 14 bijv. veertig-dertig, dan is het mogelijk, dat 14w tegenstander zegt: mijns inziens is het dertigveertig. Als zakenman overziet 14 de situatie dan direct en tracht in der minne te regelen. Laat ons dan maar aannemen, vijf en dertigvijf en dertig. Bij tennis bestaat dit échter niet zoodat ik ellenlange discussie's vrees. Erger is het nog als men tegen een dame speelt, hoe zou het in de ooren van een leek klinken als hij het volgende sportieve gesprek opving. Mevrouw, het is wer kelijk geen wonder dat 14 dit eerste gedeelte van het spel op liefde won, Uw ser veeren en 14w achterhand waren altijd geraffineerd, 14w smash, excuseer ik bedoel 14w stukslaan is echter sterk vooruitgegaan, als 14 nu nog iets minder voetfouten heeft kunt 14 het op de baan nog ver brengen." 14 ziet het gaat natuurlijk wel, hopelijk zijn de menschen echter niet al te vrien delijk tegen elkaar, anders krijg je na twee of drie slagen „het spijt mij erg, maar het uur is om, hoe maakt Mevrouw 14w echtgenoote het, en met de kindertjes ook alles in orde". Moeilijk zal het echter worden en of het ooit burgerrecht zal verkrijgen Jk waag me niet aan voorspellingen, bovendien is het eigenlijk niet altijd goed gegaan, en is tennis tegen deze plotseling opgeworpen bezwaren in, niet regelmatig onder alle lagen der bevolking populairder geworden James. Reguliersgracht 34- Amsterdam-Tel. 35241 en 83584 ERKEND INSTALLATEUR Bergplaats voor inboedels waarborgt U de beste vakkundige behandeling van Uwe LIJF-TAFELGOEDEREN ENZ. Laat ons Uw wasch behandelen. Wjj behandelen de Ajax- wasch ook tot groote te vredenheidvan het Bestuur 280

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 8