Geschorst: G. J. van Dijk, van 26 Mei tot 1 Aug. 1941, naar aanleiding van art. 13 sub c van het H.R. Distributie van voetbalschoenen. Aan leden, wier voetbalschoenen hoog noodig door nieuwe moeten worden vervangen, geven wij den raad bij het secretariaat van onze vereeniging een aanvraag in te dienen voor het verkrijgen van een bon voor het aankoopen van een paar nieuwe voetbalschoenen en niet te wachten tot de distributiemoeilijkheden van dien aard zijn geworden, dat niet aan alle aanvragen kan worden voldaan op de basis, zooals bij den aanvang van het seizoen 1940/41 aan de vereenigingen is mede gedeeld. Stichting „Voorland". Het bestuur vestigt er de aandacht op, dat ge durende de maand Juni, onze velden op „Voorland" niet bespeeld mogen worden. Leden en donateurs, die voor het lidmaatschap van onze vereeniging hebben bedankt, gelieve er nota van te nemen, dat zij ook niet op vertoon van diploma geen recht van toegang meer hebben tot onze terreinen. Zondag 29 Juni a.s. geeft de Gymnastiekvereniging „Zeeburgia" een turnfeest in ons stadion. Leden en donateurs maken wij er op attent, dat de Ajax-diploma's geen recht van toegang geven. Kampioenwedstrijden „Volewijckers". Ook voor deze wedstrijden zijn. de Ajax-diploma's niet geldig. Het programma luidt: 8 Juni: VolewijckersRapiditas. (Reeds gespeeld). 22 Juni: VolewijckersElinckwijk. 6 Juli: VolewijckersH.F.C. identiteitskaarten. Spelers, die deze kaarten in hun bezit hebben, wor den beleefd verzocht, deze zoo spoedig mogelijk aan den heer A. de Wit te retourneeren. De Jaarlijksche Algemeene Vergadering wordt gehouden op Dinsdag 22 Juli a.s., in de benedenzaal van het Ajax-stadion. Punten voor de Agenda kunnen tot uiterlijk 30 Juni a.s. worden ingezonden bij het secretariaat. HET BESTUUR. De training op Woensdagmiddag en avond is voorloopig stopgezet. Aan de Athletiektraining op Dinsdag- en Vrijdagavond kan eveneens door voetballers worden deelgenomen. 275

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 3