Zweminrichting „de Diemerplas". Reynolds 80 meter voor jongens van 10 tot 12 jaar en een 100 meter voor jongens van 12 tot 14 jaar. Dus ook onze adspiranten, die athletiek beoefenen, kunnen dan hun krachten eens in een wedstrijd meten. Voor elk nummer zijn individueele prijzen beschikbaar. Lidmaatschap N.A.U. In het Officieel Orgaan van de N.A.U., dd. 2 Juni j.l., is Ajax voorgedragen als lid van de Nederlandsche Athletiek-Unie. De werkzaamheden zijn thans als volgt verdeeld: M. J. Koolhaas, Voor zitter, W. v. Beveren, Rivierenlaan 172, Secretaris-penningmeester, A. A. M. Knijn, Commissaris. Athletiek-nummers tijdens den voetbalwedstrijd AjaxZwaluwen. In het kader van den wedstrijd zullen verwerkt worden een 100 meter voor voetballers. Voor Ajax zullen starten Kamlag en Jansen. Dit nummer wordt vóór den wedstrijd verwerkt. In de rust volgt een 4 x 400 meter estafette voor specifieke athletiek-vereenigingen, namelijk A.A.C., A.V. 1923, Blauw Wit en Quick. W. v. BEVEREN. In mijn vacantie van het Ajaxstadion even overgewipt naar het gezel lige bad „De Diemerplas". Uit de in dit nummer opgenomen advertentie, zult U zien, dat men tegen een zeer billijken prijs in een prachtige en ge zellige omgeving heerlijk kan zwemmen en zonnebaden nemen. In de be spreking, die ik met den voortvarenden Directeur, den Heer Kaskens had, bleek, dat er plannen in bewerking zijn om dezen zomer een Polo-com petitie voor Voetballers te houden. Natuurlijk heb ik dit goed in mijn ooren geknoopt en zou ik de Ajacieden, die de zwemkunst goed verstaan, willen aanraden, probeer eens een Ajax-poloteam bij elkander te krijgen, oodat ook in de Zwemsport de Ajaxnaam met eere genoemd kan worden. Leden, die hier iets voor gevoelen, kunnen zich met mij in verbinding stellen. M. J. KOOLHAAS, Voorzitter. Per 1 Juli a.s. zend ik de lijst der inzenders ter controle aan de Kas- commissie, welke dan wordt doorgezonden aan den heer M. J. Koolhaas, waarna U zich desgewenscht kunt overtuigen of het door U gestorte be drag juist geboekt is. Tot mijn spijt zijn er nog een groot aantal leden, die schijnbaar ver geten hebben hun bijdrage in te zenden en verzoek ik hiermede alsnog vóór 1 Juli aan mijn adres, Herm. Heyermansweg 13, een en ander toe te zenden. T.z.t. hoop ik een lijst aan Jack te kunnen overhandigen met de namen van de gevers. Er zal toch geen enkele Ajacied hierop willen ontbreken? Gem. Giro B 11376 JAN DE BOER Jr. 292

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 20