Ajax Pickles. En hiermede heb ik mijn taak voor dit seizoen weer beëindigd. Ik hoop, dat mijn „krabbeltjes" waardeering hebben gevonden. Onze secretaris van de elftalcommissie zal ongetwijfeld de diverse standen t.z.t. publi- ceeren. IJRREF. Wij zeggen ,,yrref" hartelijk dank voor zijn medewerking en evenals hij voor het volgende seizoen onze jongens kampioenschappen toewenscht, wenschen wij, dat door ons weer op zijn pennevruchten kan worden gerekend. (Red.) Van Be-Quick en A.D.O. Ons lid T. Middendorp De Heer jan Kuyper De redactie van het sportblad „Sport" Onze ex-pen- ningmeester Oudheusden ontvingen wij, ter gelegenheid van het behaalde kam pioenschap, een clubblad in feesttenue. Beide bladen geven een goed beeld van hetgeen er bij officials, leden, supporters, enz. van een kampioensclub omgaat en doen verlangens opkomen, om zelf ook weer eens zoo'n blad het licht te doen zien. Aan de redacties van beide ver- eenigingen ons compliment voor deze keurige- en wel verzorgde feestnummers. won, tijdens de atletiekwedstrijden op den sintelbaan, het nummer 800 meter voor C.-klassers. Een aardig succes voor tinus en niet te vergeten, voor Wil van Beveren. Door deze prestatie zijn tijd bedroeg 2 min. 6 sec. is onze 800 meter-man naar de B.-klasse gepromoveerd. Ook ons adspirantlid Jan Ris boekte een succesje. Hij bereikte de finale too meter, doch bracht het hier niet verder dan de vijfde plaats. Volhouden, Jan! de bekende athleet, die indertijd meer dan 61/2 meter vèrsprong, heeft besloten, zijn vriend Wil van Beveren, bij het trainen der Ajax-athleten te assisteeren. De Heer Kuyper neemt onze hoog- en verspringers voor zijn rekening, een geste die zeer op prijs wordt gesteld, en waarvan, naar wij vertrouwen en verwachten, onze ath- leten geducht zullen profiteeren. Aan den Heer Kuyper onzen hartelijken dank. brengt iets nieuws. Kick Qeudeker en zijn medewerkers actief als altijd, hebben besloten, om van den Zomer waterpolo-wedstrijden voor voetballers te organi- seeren. Deze wedstrijden, waaraan iedere Amsterdam- sche voetbalclub kan deelnemen, worden gehouden in de zweminrichting „De Diemerplas" te Diemen. Qe- dachtig aan de schaatswedstrijden van Sport" zijn wij er van overtuigd, dat ook deze wedstrijden een groot succes zullen worden. Wat onze club betreft, de vraag, Ajax doet toch zeker ook mee? heeft in een praatje met een reporter van „De tele graaf" bekena, dat het één dezer dagen vijftig jaren ge leden zal zijn dat hij voor het eerst zij het op on aangename wijze, hij kreeg n.l. een bal tegen zijn mond met cricket kennis maakte. Dat deze bal, midden in het wicket" Jan niet heeft afgeschrikt, bewijst zijn vijftigjarig jubileum. Aan den jubilaris onze hartelijke felicitaties. Brown. 287

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 15