8 SPORTIVITEIT Some senses and some nonsenses. Z ALLES VOOR SPORT Officieel is voor ons eerste elftal bet seizoen ten einde gekomen, en voor onze archief bescheiden zijn we met een tweede plaats nog lang niet gek voor den draad gekomen. Voor me zelf wil ik hier niet veel aan toevoegen, eerlijk gezegd ontbreekt mij een juist oordeel, ik vond het seizoen een beetje rommelig. Vleet erg is dit ech ter ook niet, want er zijn op het moment nu eenmaal meer rommelige dingen. Sen ding is zekerTheo Senior, heeft verschillende proeven kunnen nemen, en als de voorteekenen niet sterk bedriegen dan zullen we met een paar versterkingen het a.s. voetbaltijdperk ons deuntje best mee blazen. Voorloopig gaan we nu eerst nog een beetje kampioenen van Amsterdam worden en daarna laten we het woord voor eenige maanden aan Terry Dukker, v. Tuyl, Xnijn en hun resp. rood-witte aanhang. Dat zij veel mooi weer en heel veel genoegen mogen beleven. Vla maanden weer eens een voetbal aanschrijving ontvangen en met gemengde gevoelens hiervan kennis genomen. Serst even met mijn lijfarts gesproken, dewelke mij groote krachtsinspanning pertinent af moest raden. Op mijn mededeeling, dat ik mij nooit zoo erg druk maak en het meer van mijn weergaloze tactiek moet heb ben, toestemming tot spelen gekregen, op voorwaarde van kassie-an. Voor een extra eitje eerst met de kip van mijn buurman gesproken, welke echter gezien het slechte vetgehalte der tegenwoordige regenpieren geen toezegging durfde doen. Al met al Zaterdag een beetje fit en tamelijk well tegen de A.T.C. ruïne aange treden, en een 84 overwinning helpen bevechten. Op het bijveld verschillende schapen opgemerkt, en in de rust met eenige medespeters, de nog beschikbare ruimte in onze voetbalkoffers opgenomen. Alles keurig in kannen en kruiken, totdat opmerking van Wim Volkers, dat de beesten geteld waren. Hopelijk zijn bij mijn volgende aanschrijving de tijden wat anders, hope so schaap. Arie de Wit heeft aardig gefloten, dikwijls heel goed, en een paar keer fout, waardoor beide partijen een doelpunt cadeau. Indien tegen 84 uitslag bezwaren bestaan, zijn wij alsnog genegen hier 73 van te maken. Een beetje soepelheid mag tegenwoordig wel. Onze athletiek ploeg heeft aan de ex Vondelpark estafette op den sintelbaan deel genomen. Bij ons deden o.a. Qerard Tischer en mijn oud mobilisatie vriend Quus Drager mee, wat een show. Veel succes hebben we voorloopig nog niet mogen boeken, een eervolle 5e plaats werd ons deelachtig. Enfin jongens, never mind, Henry lord is ook klein begonnen, koppig volhouden, het trainings tijdperk is aan gebroken, laat volgend jaar die sintelbaan maar opkomen. Hoe denken verder de visschers er over, is de club dood, voor de visschen niet te hopen, die beesten hebben vroeger nog wel eens om jullie gelachen. £aat de kar pers niet roddelen, dat Ajax bang is geworden. JAMES. Loyale, prettige bediening als deel van 'n ernstig streven den klant tot vriend te maken. r_x_JV, W.&H.EILERS&Co.N.V. KALVERSTRAAT 43 257

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 9