Zeeburgia 2 gewonnen, waarmede het kampioenschap een feit was. Ten slotte klopten onze jongens Blauw-Wit 3 met 32, waarvan men elders in dit blad een verslag vindt. Vanaf het' begin van het seizoen heeft ons elftal in zijn afdeeling de leiding gehad en tot aan de nederlaag tegen D.W.S. slechts éénmaal, n.l. tegen O.S.V., met een gelijk spel genoegen moeten nemen. Steeds werd, meestal met groot verschil, gewonnen en als wij daarbij in aan merking nemen, dat K.F.C. 2, O.S.V. 2 de Kennemers 2, Blauw-Wit en D.W.S. 3 tot de tegenstanders behoorden, dan is dit kampioenschap van onze jongens een kranig stuk werk geweest. Aan onze eerste N.V.B. kampioenen onze felicitaties en hulde. Ajax 4, het elftal, dat voor de pieren van de kampioenshaven schipbreuk leed. Foto Dredo. Ajax 4, dat nog een schoone kans op het kampioenschap had wist niets beters te doen dan van het zwakke B.V.C. 2 met 12 te verliezen en tegen Vriendenschaar 2 met 11 gelijk te spelen. Vier punten zijn „Hannover Peter" en zijn mannen tegen B.V.C. kwijtgeraakt en dat heeft precies het kampioenschap gekost. Met drie punten voorsprong zijn 't Gooi 2 en U.V.V. 2 gelijk geëindigd en beide elftallen zullen nu in een beslissings wedstrijd uitmaken wie zich kampioen mag noemen. Dit slot dat niet pakte is wel spijtig voor onze jongens, daar zij zich in deze zware afdeeling toch goed hebben geweerd en elftallen als 't Gooi 2, D.O.S. 2 e.a. in het zand deden bijten. De vijfde plaats werd nu hun deel en dat is een stuk minder geworden, dan wij hadden verwacht. Het volgende seizoen het nog maar eens opnieuw probeeren mannenl Tot het volgende nummer! BROWN. 254

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 6