nu Wim Volkers de training, waarvoor o wonder veel animo is, op zich heeft genomen, zak ook hiervoor wel een oplossing worden gevonden. Door ziekte waren wij verhinderd het Paasch-tournooi bij te wonen, maar volgens diverse berichtgevers was de vierde prijs, dien wij in ont vangst mochten nemen, volkomen verdiend. Het moet, evenals tegen N.E.C. te Nijmegen, bar slecht zijn geweest en het zal dan ook zaak zijn in de wedstrijden om het kampioenschap van Amsterdam eens frisch en vol geestdrift van leer te trekken. Zooals bekend, ging de eerste prijs naar Sparta en deze kwam de Rotterdammers volkomen toe, daar zij van de vier deelnemende elftallen, de beste ploeg hadden. Met snel open spel wisten de Spartanen zich kansen te scheppen, waarvan er, gezien hun score, verschillende werden benut. Ook N.E.C. maakte een goeden indruk en de tweede prijs was voor de Nijmegenaren een verdiende belooning. Blauw-Wit begon tegen Sparta slecht en had al spoedig een 03 achter stand. Doch de Blauw-Witters, vechtjassen als zij zijn daar kunnen wij een voorbeeld aan nemen lieten dit niet op zich zitten en maakten uit eindelijk nog gelijk, om ten slotte door strafschoppen naar de verliezers ronde verwezen te worden. In deze ronde waren wij hun tegenstanders en namen de jongens van Schindeler de gelegenheid te baat, om voor de in de competitie geleden nederlaag, revanche te nemen. De uitstekende Spartaploeg, die in het Paaschtournooi welverdiend den eersten prijs won. Foto archief. Ajax 2 is nog steeds geen kampioen. In vier weken tijds kwam het tweede slechts éénmaal in het veld en wel tegen A.F.C. 2 welke match met 42 door Veen c.s. werd gewonnen. Slechts één punt heeft ons team nog noodig om zich Tcampioen te mogen noemen en het wordt tijd, dat dit punt binnen komt. 252

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 4