Langs de lijnen van hei Aj ax-N. V.B.-voeibal. Bij den aanvang van het nu voor ons vrijwel afgeloopen voetbalseizoen schreven wij, toen wij de fusie der voetbalbonden bespraken o.a. „wel lijkt het ons voor onze vereeniging zaak, om te zorgen de komende com petitie in het hoofdpeloton te eindigen, daar er, alhoewel er nog niets definitiefs is bepaald, over een hoofdklasse wordt gefluisterd." Tot nu toe hebben wij van een hoofdklasse niets meer gehoord of gelezen, zoo dat wij, met betrekking tot dit punt, nog steeds in het duister tasten. Hoe het echter ook zij, hoofdklasse of niet, Jan Schubert en zijn mannen hebben het zekere voor het onzekere genomen en door de laatste competitie match, tegen H.B.S., met 41 te winnen, beslag op de tweede plaats gelegd. Alhoewel V.S.V., ons en dus ook de andere clubs, een „straat lengte" achter liet, kunnen wij met deze tweede plaats meer dan tevreden zijn. Verleden jaar beëindigden wij de competitie als nummer zes en nu Onze verjongde ploeg, die als nummer twee de competitie beëindigde. Foto Dredo. kwamen wij met onze verjongde ploeg, die verschillende malen door geblesseerde spelers en andere omstandigheden gewijzigd moest worden, als nummer twee aan de finish, hetgeen er in ieder geval op wijst, dat wij in de toekomst weer betere resultaten kunnen verwachten. Weliswaar zal er, en hierbij denken wij aan het door ons elftal in het Paasch-tournooi en in de vriendschappelijke ontmoeting tegen N.E.C. te Nijmegen ver toonde spel, nog heel wat veranderd en verbeterd moeten worden, maar 251

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 3