Juniores 2 hadden het de laatste weken druk, doch streden, de traditie getrouw, met weinig succes. Verloren werd van S.D.W. 1 met 24 en van D.W.V. 2 met 36. Thuis tegen de Spartaan 1 en D.W.V. 2 waren de resul taten iets beter en werd tegen deze clubs resp. met 11 en 22 gelijk ge speeld. Tegen Blauw-Wit 2 schoten captain Fraenkel en zijn teamgenooten uit hun slof en klopten zoowaar de stadionbewoners met 42. Het is een goede match van onze jongens geweest en als er steeds met zoo'n animo was gespeeld, dan was er zeer zeker een betere plaats op de ranglijst verkregen. Koenders, die voor deze gelegenheid in het doel stond, ont popte zich als een goede goalkeeper en had dan ook een groot aandeel in de overwinning. Juniores 3 wonnen eerst wegens niet opkomen, van A.D.W. regl. met 50 om eenige weken later toen deze club wel verscheen, met 170 te zegevieren. Wat zullen wij over zoo'n wedstrijd nog verder vertellen? Adspiranten 1 verloren van A.F.C. met 12, van D.W.V. met 04 en van Blauw-Wit met 14. Jongens, het is een buitengewoon slecht seizoen geweest, maar als jullie geregeld komen oefenen en van den zomer aan athletiek of de andere sporten mede doen, dan zullen de resultaten het volgende jaar wel weer beter, èn Ajax meer waar dig zijn. t Adspiranten 2 deden het nog iets minder en behaalden de volgende resultaten: Verloren werd van Z.S.G.O. met 25, van Watergraasmeer 1 met 04, van de Vole- wijckers 2 met 01, en van Blauw-Wit 2 eveneens met 01. Tegen Z.S.G.O. uit werd met 33 gelijk gespeeld. Jongens, jullie zult het met ons eens zijn, dat het dit seizoen meer dan slecht is geweest en hetgeen wij hier boven den adspiranten van het eerste elftal adviseerden, kunnen jullie dan ook gerust ter harte nemen. Adspiranten 3 speelden slechts één wedstrijd, n.l. tegen Zeeburgia 4, en bleven met 10 in de meerderheid. De tegenpartij in aanmerking ge nomen geen geweldig resultaat, boys. Adspiranten 4, het elftal dat de Ajax-adspiranten eer hoog hield en kampioen werd, klopten in een vriendschappelijken wedstrijd T.W.M. 1 met 60 en in de match, die het kampioenschap bracht, D.W.V. 5 met 52. Deze wedstrijd werd op het hoofdveld, vóór de match AjaxH.B.S., gespeeld en onze jongens hebben deze gelegenheid aangegrepen om nu eens te laten zien dat het kampioenschap bij hun in goede handen is. Vooral Tom Losekoot en zijn buurman, Looyen, weerden zich geducht en beide knapen hadden een groot aandeel in de overwinning. De namen der kampioenen zijn: V. d. Berg, Been, Schepper, Stoffelen, Wender- hold, Speyer, Meyer, van Jaaren, Michels, Looyen en Losekoot. Onze felicitaties jongensl Adspiranten 5 deelden met Stevo 2 de punten (22) en wonnen van A.E.D. 3 met 10. Ook dit elftal heeft zich best geweerd en al is het dan, in tegenstelling met de verwachting, geen kam pioen geworden, toch kunnen Geudeker en zijn vrienden op een goed seizoen terugzien. Het vol gende jaar dan maar kampioen worden, jongensl Tot de volgende ronde1. BROWN. 271

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 23