A] ax Pickles Jan Distelbrink Kampioenschap van Amsterdam Ons lid van de Honkbalcom missie E. H. van Tuyl en mej. M. Klaucke Pinkstertournooi „D.O.S.Velox" Jan Sweering Van deze plaats onze hartelijke felicitaties aan is aangesteld als consulent Lichamelijke Opvoeding, waarmede wij Jan, die altijd bereid was onze vereeni- ging met woord en daad bij te staan, van harte felici- teeren. Evenals verleden jaar, zal er wederom om het kam pioenschap van Amsterdam worden gestreden. Alle eerste- en tweede klassers, alsmede de kampioen van het vorige jaar, de derde klasser „De Volewijckers", schreven reeds in, zoodat wij nog een serie interessante wedstrijden in het verschiet hebben. hebben besloten lief en leed voortaan samen te deelen en laten zich, overeenkomstig dit besluit, einde dezer maand in den echt verbinden. Wamens Ajax onze har telijke felicitaties. !Met de Pinksterdagen organiseeren D.OS. en Velox een groot voetbaltournooi. Ook onze vereeniging ont ving een uitnoodiging tot deelname, die wij gaarne heb ben geaccepteerd. Een mooie gelegenheid voor onze eerste elftalspelers om nu eens te laten zien en hierbij gaan onze gedachten uit naar onze Paaschwedstrijden, dat wij in een tournooi toch ook goed voor den dag kunnen komen. I "Wederom deed ons lid, Jan Sweering van zich spreken. Wa eenige weken geleden het WedBiljartkampioen- I schap, kader 712 te hebben gewonnen, legde Jan nu I beslag op het Biljartkampioenschap kader 452. Onge I slagen beëindigde Jan het tournooi en ging dan ook J volkomen verdiend met den titel strijken. Voor den negenden maal is Jan nu al kampioen en het ziet er naar uit, dat er nog wel enkele ,,hooge series" uitgegooid zullen worden, waarmede wij maar zeggen willen, dat Jan zijn serie kampioenschappen t.z.t. wel zal uitbreiden. Jn ieder geval, met dit nieuwe kampioen schap, namens de Ajacieden, onze bewondering en har telijke felicitaties. A.D.O., P.S.V., Heracles en Be Ouick met het behaal de kampioenschap. Ook aan D.H.C. en H.S.C., alhoe wel het een schrale troost is, een eere saluut voor hun kranige volhouden. BROWW. 269

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 21