Cricket In memoriam. De officiëele competitie vangt op Hemelvaartsdag 22 Mei 1941 aan. Laten wij hopen, dat de weersomstandigheden in zooverre veranderen, dat men van „cricketweer" kan spreken. Momenteel kruipen wij nog be haaglijk weg in ons winterjassen. Maar aan alles komt een einde, dus zal ook de winter (ik bedoel lente) weer spoedig plaats maken voor den zomer. Na deze meer of minder „wintersche" inleiding, zullen wij het komende seizoen eens onder de loupe nemen. Helaas zijn de diverse elftal-indee lingen nog niet bekend, maar spoedig hoop ik U daaromtrent meer te vertellen. Tot mijn genoegen kan ik U mededeelen, dat wij weer op de terreinen vóór ons Stadion spelen en hoop ik van harte, dat het een echt gezellige cricketzomer zal worden met veel belangstelling van de zijde van spelers en verdere leden. Mag ik onze spelers op het hart drukken, zeer zuinig met het materiaal te zijn. Door de omstandigheden kunnen wij geen nieuw materiaal aan- schafen en zullen wij uiterst zuinig met het beschikbare materiaal moeten omspringen. Wat betreft de trainingsavonden kan ik U mededeelen, dat de pitch één dezer dagen onder handen wordt genomen, zoodat wij spoedig kun nen aanvangen. Berichten daaromtrent zal ik U t.z.t. doen geworden. Laat ik eindigen met de hoop uit te spreken, dat wij een prettig en opgewekt cricketseizoen zullen beleven en vooral, mijne Heeren, laten wij cricket spelen in den geest, zooals cricket behoort te worden gespeeld. Laat men U niet alleen naar de daden een „Cricketer" noemen, maar ook naar den geest. Onze vereeniging zal er wel bij varen. Uw leider, Maasstraat 192, Amsterdam-Z. F. DUKKER, Het bestuur der A.F.C. „Ajax" geeft met groot leedwezen kennis van het overlijden van den Heer JOHAN SCHORNAGEL in den ouderdom van 49 jaar. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in eere blijven. Hij ruste in vrede. 263

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 15