Some senses and some nonsenses. Ajax Pickles. Zonder uit de lit-jumeau te klappen, mag ik tochwel vertellen, dat we hier en daar een beetje moeten bezuinigen. Enfin tegenwoordig geen schande, er zullen wel meer Vereenigingen zijn, die een beetje ,,kassie-an" moeten spelen. Door een en ander van collega Brown vernomen, dat ik niet al te veel plaats in dit nummer mag misbruiken, aangezien we bij onze vorige editie een beetje buiten ons boekje zijn gegaan. Enfin Penningmeester Volkers zal intusschen wel vernomen hebben, dat we een moord" verkoop gehad hebben. Menig op straat te koop zijnde uit gave zou haar hand zetten voor een dergelijke oplage. Hoe kan het anders met zulke medewerkers, een pracht stelletje Ajax-schrijvers, waar we thans over beschikken, en nu bovendien Vlokkie en Vlinder weer op het rechte pad. Voorloopig hebben wij geen zorg. Bij AjaxBlauw-Wit alles in kannen en kruiken, behoorlijk veel publiek, aardig weer, een prettige kleine overwinning, een gezellig veteranen partijtje vooraf. Alles bij elkaar een tamelijk ouderwetsche voetbaldag. Op de tribune wilde men op een gegeven moment ook niet onderdoen voor „times long ago", en een paar Heeren meenden elkaar te moeten afdrogen. Hopelijk was het niet naar aanleiding van een politiek debat, doch alleen maar zoo'n echt AjaxBlauw-Wit kankerpitterijtje, dit toch immers paste echt in het kader. Verder als antwoord op mijn vorige schrijverij, Piet van Peenen weer eens zien spelen, en geloof ik thans nog meer dan ooit, dat Piet te vroeg ons eerste heeft verlaten. Vlet was appiePiet. Vevens Jan de Natris even bekeken, en kunnen constateeren, dat Jan nog steeds als een den is, en dat hij ook nog steeds geen mannetje voor de harde slingers is. "Never mind Jan, het was nog dik in orde, ik vind je een pracht speler (als je misschien nog wat Camel, of Lucky-Strike voor me hebt). Jan Sweering heeft weer een of ander biljartkampioenschap behaald en is Jan zulk een goede bekende onder ons Ajacieden, dat ik hem van hier vandaan even van harte gelukwensch. Verder gedachtig aan mijn aanhef, allemaal de groeten, ik wil nog niet, maar ik moet. Beste vrienden, so long. JAMES. Ons lid Arendse Handelsblad Beker Ons lid Jan Sweering Bij mijn laatste bezoek mocht ik het genoegen hebben, om ons lid Arendse, de groeten over te brengen van alle Ajacieden, benevens de wenschen voor een alge heel en spoedig herstel. Onze trouwe vriend verzocht mij allen hartelijk te groeten. J. ELZENQA. Qoeden Vrijdag zal op een der Ajax-terreinen worden gespeeld-, Ajax comb.Vlandelsblad om den door het Handelsblad uitgeloofden wisselbeker. I behaalde Zondag j.l. te Leeuwarden, ongeslagen het Nederlandsche Biljartkampioenschap cadre 7\2. Aan Jan onze hartelijke felicitaties met deze fraaie prestatie. BPOWN. 229

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 5