WEDSTRUD VERfLAGEN Ajax IV- BFC II 2-3 Ajax IV D O S II 2-1 Mopper of twist nooit op het veld, blijf een „sportsman", gehoorzaam uw captain, ook als u denkt, dat hij geen gelijk heeft. Spant u tot het uiterste in, werkt de volle 90 minuten hard, en met de zinspreuk „Alle elf als één man" bent u op den goeden weg om een succesvol elftal te vormen. Einde! Trainer HALPERN. Door enthousiasme en een vastberaden wil om te winnen hebben wij het dit seizoen zoo ver weten te brengen, dat wij aan het hoofd van de ranglijst kwamen te staan. Nu kan ons niets meer gebeuren moet de meening van eenige spelers zijn geweest, wcfnt de wil om 1 uur hun best te doen was er tegen B.F.C. althans niet meer. De B.F.C.-ers daarentegen speelden een enthousiast partijtje, hetgeen bij ons na de rust pas geschiedde. In de 2e helft werd tenminste het slechte spel nog eenigszins goed ge maakt door meer enthousiasme. Kansen kwamen er genoeg en wanneer Petrie de fraaiste kansen niet om zeep had gebracht, dan hadden wij het getij nog doen keeren. Na met 31 te hebben achtergestaan wist Kikkert nog 1 tegenpunt te scoren, doch verder konden wij het niet brengen. Verdiend was deze kleine overwinning wel, al zag het er een tijd lang naar uit, dat wij met een gelijk spel genoegen moesten nemen. Pas 5 minuten voor het einde wist Karei Meijer, na een falen van den D.O.S.- keeper, de winnende goal te maken. Voor de rust ging de strijd gelijk op al was als geheel de D.O.S.-ploeg beter, door hard werken en stuk verdedigen wisten wij echter den stand zoo laag mogelijk te houden. 20 minuten na het begin, verdween Ben Heyn van het tooneel waarvoor Karei Meijer, de allround Junior, inviel. Met een 10 achterstand kwam de rust. Na de hervatting was het Meijer, die het eerst den D.O.S.-doelman met een fraaien kopbal wist te passeeren, doch een D.O.S.-back wist echter noch te redden. Bij een volgenden aanval had Karei meer succes, al ging de keeper hierbij niet vrij uit. Onze beste 'speler was vandaag Sacionie die steeds goed afgaf en niet aarzelde om zelf te schieten, zijn collega op de rechtervleugel had echter zijn dag niet. Verder zij nog vermeld, dat de Koning, na lange afwezigheid, blijk gaf het nog niet te zijn verleerd. HANNOVER PETER. 244

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 20