Cricket Honkbal. de zomersport bij uitnemendheid. Wilt U Uw Zondagen nuttig en prettig besteden, geeft U dan op voor onze mooie zomersport. Fit and well verschijnt U dan des Maandags weer op Uw kantoor, werk plaats, winkel, enz. Cricket, het spel voor den zomer. Eens geprobeerd, altijd gedaan. Deelnemers geeft U op aan: F. Dukker, Maasstraat 192, Amsterdam-Z. Bij voldoende deelname, kunnen voor Adspiranten op Woensdag middag, trainings- zoowel als wedstrijdmiddagen georganiseerd worden. In het vorige cluborgaan sprak de redactie in een onderschrift het ver trouwen uit, dat de lezers geregeld op de hoogte zullen worden gehouden van de verrichtingen onzer spelers op honkbalgebied. Wat dat betreft, kan genoemde commissie gerust zijn. De Honkbalcommissie hoopt op haar beurt, dat ons orgaan, zij het dan in kleineren omvang, ook in de zomer maanden zal verschijnen. In dit verband doen wij een beroep op de leiders van cricket en athletiek, om de clubbladredactie in die periode rijkelijk van copy te voorzien. Mogen wij op Uw medewerking rekenen? Afgesproken! Daar de voorjaarsvergadering van den Nederlandschen Honkbalbond een week is uitgesteld, kunnen wij hieromtrent nog geen nadere mede- deelingen doen. Wel is reeds bekend, dat het competitierad in de eerste of tweede week van Mei zal gaan draaien. Het wordt dus hoog tijd, dat zoowel de ingewijden als de nieuwelingen 's Zaterdags flink gaan oefenen. Vooral voor de werpers en achtervangers is dit noodzakelijk. Daar binnenkort de ledenlijsten moeten worden ingezonden, verzoekt de Honkbalcommissie den leden, die dit seizoen aan de honkbalsport wenschen deel te nemen, zich omgaand op te geven. De adressen, waar men zich kan aanmelden, staan in het vorige club blad vermeld. Het adres van ondergeteekende luidt echter: v. Ostade- straat 348 I. Namens de Honkbalcommissie, E. H. VAN TUIJL. Trainen geeft kracht, trainen geeft pit, Regelmatig oefenen, houdt Uw body fit. Alleen door kerels, door training gehard, Is weer te bereiken. „Ajax, 'n klasse apart". 241

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 17