Men fluistert in „Ajax" kringen: dat we op verdiende wijze van Blauw-Wit wonnen in verschillende sportver- slagen hebben we het tegenovergestelde kunnen lezen als onze rechtsbuiten in vorm was geweest de Zebra's met grooter verschil hadden verloren de vleugels niet te veel in het spel betrokken kunnen worden we tegen Haarlem niet konden winnen, dank zij zeer grof spel van de meeste roodbroeken niet het gelijke spel, maar wel dit op den man spelen, ons zeer teleurstelde we hopen, dat zij dit spel zullen wijzigen en we in de toekomst weder faire wedstrijden tegen hen zullen spelen de veteranen het qua techniek nog wel tegen het eerste kunnen opnemen Jan de Hatris nog een behoorlijk partijtje speelt/ met alle respect voor zijn prestatie gaat de vergelijking tusschen hem en de rechtsbuiten van het eerste wel eenigszins mank, daar het spelen tegen veteranen makkelijker is dan tegen Blauw-Wit J de aanvoerder, die de toss wint, bij sterken wind van goal tot goal, zonder twijfel wind mede moet nemen, daar een eenmaal verkregen voorsprong altijd zeer moeilijk in te halen is Ajax 2 teleurstelde door een 31 nederlaag tegen Hilversum 2 en thans nog maar een kleine voorsprong op D.W.S. 2 heeft Ajax 3 rustig doorgaat met winnen en vermoedelijk sterker speelt dan ons tweede elftal Ajax 4, ondanks zijn nederlaag tegen B.7.C. 2, nog kans heeft om kampioen te worden, de leiding is in handen bij 't Qooi 2 met één punt voorsprong op ons vierde en H.V.V. 2 Ajax 5 de beslissende match tegen D.WS. 5 op overtuigende wijze met 4O won op de resteerende clubavonden nog eenige slachtoffers gevraagd worden voor een zacht pokert je of een zwikkie met de Paaschdagen wederom een ,,AjaxBlauw-Wit" Paaschtournooi wordt gehouden met als deelnemende vereenigingen Sparta en H.E.C gezien de namen der clubs dit een zeer belangwekkend tournooi belooft te worden..:... het woord sinecure" een vaak gebruikt woord in Ajax"-kringen is en dan zeer zeker gebruikt mag worden om het werk van de Elftallen-Commissie en wel in het bijzonder van den Voorzitter weer te geven aan den weg timmeraars, die meenen zoon goeden kijk op het spel te hebben, steeds maar meer mopperen, dat het eerste elftal week in week uit gewijzigd wordt en dat zoo nimmer een staand elftal wordt verkregen dergelijke spelkentiers zich op de eerstvolgende Algemeene Vergadering can- didaat voor de Elftallen-Commissie moeten laten stellen men dan niet meer fluistert, maar van de daken zal schreeuwen: ,,Wat zijn we met die lui begonnen, hadden we nog maar een Commissie onder leiding van den energieken Jheo." St.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 10