PIET VAN REENEN Folo: archief. uit de achterhoede toegespeelden bal ineens naar den vleugel dirigeer de. Dit alles is nu voorbij. Aan Piet zijn sportcarrière is een einde ge komen en alhoewel bij hem, zooals bij zoovele sportbeoefenaren, de jaren gingen tellen, waardoor zijn eens zoo glanzend aureool reeds verbleekte, was hij toch altijd nog een meer dan bruikbare kracht. Maar nu is het dan finish...., Piet heeft zich teruggetrokken en wij zijn onzen eens zoo ge- vreesden centreforward kwijt. Dit te moeten constateeren is jammer, maar als iemand zijn tijd gekomen acht, dan valt daar niet aan te tornen en hebben wij, hoe spijtig of het ook is, ons daarbij neer te leggen. Alleen, dit moet ons van het hart, zijn vaarwel aan het groene veld was geen waardig afscheid en dat is, niettegenstaande de tijdsomstandigheden hier grootendeels debet aan waren, een mistake geweest. Een gemaakte fout is echter te corrigeeren en een afscheidsmatch valt alsnog te arrangee- ren. Dat het spoedig gebeure En hiermede hebben wij, wat onze vereeniging betreft, de meest mar kante feiten uit het jaar 1940 belicht. Oorspronkelijk lag het in onze bedoeling, om gelijk aan het einde van 1939, wederom een chronologisch overzicht te geven, doch door het „brokkelige" voetbaljaar, zou zoo'n verslag te veel hiaten vertoonen en zijn wij dan ook van dit plan afgestapt. Wij hopen en vertrouwen, als 1941 aan de finish is gearriveerd, een volledige „terugblik" te kunnen geven en dat deze dan zal bestaan uit een aaneenschakeling van prettige herinneringen. Tot slot zeggen wij den leden en niet-leden dank, die ons door een bijdrage in staat stelden, aan ons blad meer kleur en fleur te geven. Moge deze kleine schare van medewerkers zich steeds uit breiden tot nut en genoegen van de lezers van ons orgaan. BROWN. 141

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 5