Ajax Pickles. voorhoede, maar grootsch waren hun prestaties toch ook niet. De beste man op het veld was de scheidsrechter, de Heer Machielsen, die zich ont popte als leider in den waren zin des woords en dien wij dan ook een woord van lof niet willen onthouden. Zoo heeft dan de eerste wedstrijd in 1941 ons niet gebracht, wat wij zoo gaarne hadden gezien, n.l. een stevige overwinning. Maar is ons dat, op het modderige R.F.C.-veld, hetgeen misschien als excuus kan gelden, dan niet gelukt, wij hebben den moed niet verloren en zullen dien nimmer verliezen. Het aanwezige materiaal staat ons daar borg voor en avond of morgen zal het de elftalcommissie gelukken om dat team samen te stellen, waarop wij bijkans een jaar zitten te wachten. Dat die avond of morgen spoedig moge komen. liefst Zondag a.s. So long! BROWN. De Hr. en Mevr. W. Griese, H. W. Griese— j van Leek geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon, Johan Hendrik. Namens Ajax onze hartelijke gelukwenschen. De Deventer Cricket- en Footballclub „Utile Dulci" zond ons eenige exemplaren van een prijsvraag, getiteld: ,,Wat stelt het voor?" Deze puzzle werd uitgeschreven in verband met het feit, dat het vereenigingsorgaan ,,Het U.D. Xanon" aan zijn 25ste jaargang begon. Wij wen- schen de redactie van genoemd orgaan met deze prijs vraag, waaraan door iederen puzzle-liefhebber in héél den lande kan worden deelgenomen, veel succes. Van de Vereeniging „Nederlandsch Fabrikaat" ontvingen wij een exemplaar van den Industrie-kalender die onder leiding van genoemde vereeniging tot stand kwam en die ten doel heeft, het Nederlandsche volk in al zijn geledingen meer bekend te maken met de eigen industrie. Deze bijzonder fraaie kalender, waarvan de schilderingen door den bekenden Carenschen kunst schilder Heyenbrock zijn vervaardigd, geeft een goed beeld van de Hollandsche Industrie en is een sieraad voor huiskamer en/of kantoor. Een kalender, waarmede genoemde vereeniging eer inlegt. Onze linksbuiten uit het tweede elftal, J. de Haan ligt reeds een week zwaar ziek in het Wilhelmina- gasthuis. Namens onze vereeniging wenschen wij hem een spoedig en algeheel herstel toe. BROWN. 163

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 27