Men fluistert in A j ax"-kringen .de spelers momenteel beter schaatsen dan voetballen en op de schaats revanche namen voor de verleden jaar tegen A.7.C. met voetballen geleden nederlaag een heroïsch gevecht op de 900 7d. tusschen ,,rots" en ,,Oome Jan" tijdens den „Ajax"-schaatsdag een overwinning werd voor onze rechtsbuiten zij beiden na afloop geen pap meer konden zeggen, hetgeen bij een voetbal match gelukkig niet bij hen voorkomt Qerrit ter Horst de beste „Ajax"-rijder is en zijn vader, den winnaar van 2 jaar geleden uitschakelde Xarel ter Horst weder voor ons gaat spelen, daar hij zijn hart nu eenmaal aan Xing Soccer verpand heeft (hij weet het echter zelf nog niet) TVim Volkers een zeer goed grensrechter zal zijn, gezien zijn handigheid met een vlag de spelers van het eerste liever uitspelen dan thuis, omdat een dinertje zoo gezellig is de penningmeester een geheel andere meening is toegedaan...... Ajax 2 t/m 6 kampioen worden, mils „Hannover Peter" serieus wordt maar dat lijkt me uitgesloten in den vervolge geen speler meer afschrijft of zonder meer wegblijft en der halve ieder elftal volledig verschijnt als dat steeds zoo geweest was, Ajax 5 dan ongeslagèn bovenaan stond Secretaris van de Elftal-Commissie dan een lauw baantje wordt vanaf heden alle spelers zonder uitzondering komen trainen alle leden hun contributie 2de helft i 940/4 i reeds betaald hebben, maar dat geloof ik niet Jheo Jr. de evenknie van zijn Vader kan worden Jaap Hordijk weder terug in het „Ajax"-milieu is en spoedig zijn plaats in het eerste zal innemenen het nu maar dooiweer moet blijven, opdat we eindelijk in Rotterdam tegen R.J.C. kunnen spelen we dien wedstrijd moeten winnen, daar anders bij een mogelijke opleving van de degradatiecandidaten de onderste plaats wel eens voor ons gereser veerd kon blijken te zijn niet waar, Jheo we daarna tegen het ongeslagen V.S.V. moeten spelen en V.S.V. zijn eerste nederlaag tegemoet gaat, omdat we nog nooit op eigen terrein van hen hebben verloren alle spelers zich opgeven voor athletiek, honkbal of cricket

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1941 | | pagina 24