I SPORTIVITEIT Langs de lijnen van hei A j ax-N. V.B.-voeibal. it I. ook in szaken ALLES VOOR SPOR T W. II. EILEItS Co. \.V. 116 Wat ons eerste elftal betreft, kunnen wij tot onze spijt wederom niet gewagen van glorieuze daden. Integendeel, slechts éénmaal kwam onze hoofdploeg in het veld met als resultaat een 12 nederlaag. Het op revanche beluste D.O.S. kreeg loon naar werken en nam, zij het dan op bescheiden wijze, wraak voor de in Utrecht geleden nederlaag. Wel zag het er voor de rust niet naar uit, dat Dumortier en zijn mannen als over winnaars het strijdperk zouden verlaten; onze voorhoede liet in die periode bij tijd en wijle aardig spel zien maar na halftime was misère troef in onze gelederen en door twee fraaie doelpunten van den D.O.S.- aanvoerder kregen wij onze tweede nederlaag op eigen veld te slikken. Met dat al is onze kans op de derde plaats aanmerkelijk gedaald en zal het nog moeite genoeg kosten, om als nummer vier te eindigen. Volhouden, kerels!. Om over Ajax 2 te schrijven is uit den aard der zaak heel wat aange namer, daar dit elftal overwinning op overwinning stapelt. Met drie punten voorsprong op D.W.S. 2 en Blauw Wit 2 gaan onze reserves aan den kop van de afdeeling en het begint er naar uit te zien, dat het kampioenschap bij ons terecht komt. Na een uiterst spannenden kamp werd D.W.S. in den polder met 21 verslagen en een week later moest onze eeuwige con current, Blauw-Wit, met 20 er aan gelooven. Persoonlijk hebben wij nog een gedeelte van laatstgenoemde match bijgewoond en viel ons het goede spel van Kluft, Veen en Leemhuis op. Dit trio heeft bergen werk, zelfs bergen stevig werk verzet en had dan ook een groot aandeel in de overwinning. Elders in dit blad geeft D.C. een verslag van dezen wedstrijd, (waarvoor onzen dank, Red.). Ajax drie had eenige weken rust, zoodat de Heeren van dit, door de jaren heen beroemde elftal, branden van verlangen om hun successen- reeks voort te zetten. Hetgeen, naar wij vertrouwen, zij ook inderdaad zullen doen. Ajax 4 heeft den smaak te pakken en „kilt" nu tegenstander na tegen stander. Hilversum 3 (31) en 't Gooi 2 (41), werden nu door Arie Knijn en zijn teamgenooten op de voetbal-slachtbank-gedemonteerd en „Hannover Peter" (gekke naam is dat, Red.) vertelt onder het hoofd „Wedstrijdverslagen" op welke wijze dit sportieve drama geschiedde. So long! BROWN. Loyale, prettige bediening als deel van 'n ernstig streven den klant tot vriend te maken. KALVERSTRAAT 43

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 4