A) ax Pickles. Het bestuur der A.F.C. „Ajax" De Heer en Mevr. P. v. Reenen J. H. v. Reenen Renes Van Ahrend's Voetbalclub wenscht langs dezen weg, officials van den N.V.B. en Zustervereenigingen, alsmede leden, donateurs en I supporters een VOORSPOED! Q en QECNXX1Q v WE1AWJAAR. geven met groote vreugde kennis van de geboorte van hun dochtertje, Jngrid Nelène. Namens Ajax, aan de familie van Reenen, onze har telijke felicitaties met deze blijde gebeurtenis en alhoewel een meisje moeilijk de voetsporen van onzen ex-goalgetter kan drukken, wenschen wij de nieuwe wereldburgeres een even groote sportloopbaan als vader ,,goaltjes Piet". ontvingen wij het, ter gelegenheid 'van het 25-jarig bestaan, uitgegeven Jubileumnummer. Dit keurig uitge voerde gedenkboek geeft een goed beeld van hetgeen er in 25 jaren tijds door Ahrend's werd gepresteerd en laat den aandachtigen lezer tevens zien, hoe een club, die toch in de schaduw van haar grootere zustervereeni gingen leeft, zich staande weet te houden. Aan Ahrend's V.C. onze hartelijke felicitaties met dit jubileum en tevens den wenscheen succesvolle- en roemrijke toekomst. Trainer Halpern en zijn vrouw De redactie van het „Ajax-Nieuws" De Heer en Mevr. M. F. Bijl, A. G Bijl- van Vugt wenschen allen Ajacieden een VOORSPOEDIG en QECUXXJQ WEUWJAAR, welken wensch wij hier gaarne, namens Ajax, reciproceer en. wenscht, bij de wisseling des jaars, hare lezers, mede- werkers, adverteerders en verzorgers van dit blad een gezegend i94i. r geven met groote blijdschap kennis van de geboorte van l hun dochter, TAarina Nelmi. Even voor het ter perse gaan van dit blad, bereikte ons bovenstaand bericht van deze, voor den huize Bijl, I zoo blijde gebeurtenis. Namens Ajax bieden wij de f familie Bijl onze hartelijke gelukwenschen aan. v BROWN. De Heer J. Kolman Een van onze oudste leden, de Jdeer J. Xolman opende op Dinsdag \7 December ld. een prachtig bloemen magazijn, Singel 520. Op de zelfde plaats, waar vroeger zijn ouders den bekenden bloemenkelder hadden, is thans een moderne winkel verrezen. Ongetwijfeld kunnen wij den Ajacieden bij het bestellen van bloemwerken aan raden een bezoek te brengen aan den Neer Xolman. Ik ben er van overtuigd, dat deze rasechte Ajacied, zijn clubgenooten correct zal bedienen. Xolman, veel succes. 7A. J. X. 122

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 10