Ajax Pickles. glorie bereiken als destijds met Volkers, Broekman, Couton, Hordijk enz. Ik noem maar een paar van de vele goede spelers. Dat waren lui met ruggegraat, die gaven het nooit op. Of Ajax zou winnen, daaraan bestond geen twijfel, alléén hoe hoog hun winst zou zijn. Natuurlijk, momenteel hebben we niet hetzelfde materiaal, maar toch ben ik er van overtuigd, dat jullie beter kunnen. De wilskracht is niet voldoende aanwezig. We moeten zorgen, dat we er boven op komen. Laat jullie zien, dat je er nog bent! Tanden op elkaar, allen voor één en één voor allen, Ajax aan den top! (Wordt vervolgd.) Jullie vriend, Trainer HALPERN. Het geheim om op een moiiderveld toch schoone voetbalschoenen te houden dus modder-kluit-vrij" te voetballen kent onze groundman, Lens. "Voor Ajacieden stelt hij onder geheimhouding het beproefde recept beschik baar. Kik Geudeker zag en kwam met „Sport" Het Ajax-pakket voor Wij ontvingen het eerste nummer van het nieuwe Am- sterdamsche sportblad Sport" en wij kunnen niet anders verklaren, dan dat Hoofdredacteur Qeudeker met een oraan voor den dag is gekomen, waarmede hij eer inlegt en furore kan maken. Of hij zal over winnen, hangt van de sportliefhebbers af, doch aan het blad zal het zeker niet liggen, wantinhoud, foto's en caricatuur CUschi) alles is even goed ver zorgd en wij kunnen dan ook met een gerust geweten den liefhebbers van sportlectuur adviseeren met dit blad kennis te maken en/of zich er op te abonneeren. wordt de volgende week verzonden. Jan Stzenga ontving reeds van diverse leden en donateurs stoffelijke bewijzen van medeleven met ,,good old Jack", waarvoor onzen dank), zoodat weer een aardig pakket kan worden samengesteld. Ajacieden, die het pakket een omvang rijker aanzien willen geven, kunnen op onze mede werking rekenen en zeggen wij bij voorbaat hartelijk dank. nolDI» Kien-avond om wildprijzen Zooals bekend, wordt ieder jaar zoo tegen de Kerst dagen, door ons bestuur een Kien-avond georganiseerd. Ook dit jaar heeft dit geachte college zoo'n Kien-avond uitgekiend. Vrijdagavond, 20 December a.s. zullen onze vroede vaderen, beladen met langoor, lampe en dak haas c.s. in Hotel Suisse" verschijnen om uitgekiende kien-enthousiastelingen gelegenheid te geven hun kien- woede te koelen en uit te kienen, wie zich kienkampioen mag noemen. Zegt het voort BROWN. 98

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 10