Some senses and some nonsenses. lijkt ons tegen Haarlem weer alle kans op. Haarlem heeft een best elftal en vooral een zeer gevaarlijke schotvaardige aanval. Winnen van de roodbroeken zal niet gemakkelijk vallen, doch we zijn er wel zeker van, dat Schubert en zijn mannen alles op alles zullen zetten om dit te berei ken. Het gaat er hier voor het oogenblik om wie zich als de „runner-up" tegen V.S.V. ontpoppen zal, want al lijkt de Velser ploeg voor het oogen blik ongenaakbaar, in de tweede helft van het seizoen wordt V.S.V. eerst recht voor heete vuren geplaatst. Mogelijkheden zijn er stellig nog, als Ajax het klaar speelt Haarlem te slaan! J. HOVEN. Een dagblad tracht wat kleur aan ons eentonig bestaantje te geven, door ,,ouwe Xeien" te intervieuwen. Sen lofwaardig pogen, dat jammer genoeg door de tijdsom standigheden niet meer volkomen tot zijn recht komt. Vragen als ,,wat eet V graag" of ,,waar brengt V meestal Vw vacantie door", zijn gezien de huidige passen en distributie moeilijkheden tamelijk overbodig geworden. Buitengewoon en vogue is echter geworden, ,,wat was het mooiste mmnent uit Uw sportloopbaan". Vim Volkers is inmiddels ook geslachtofferd, en zijn mooiste moment was zijn doelpunt in 1925 tegen Duitschland. Inderdaad een prestatie om nooit te vergeten. Voor een penningmeester leek het mij echter niet verstandig er bij te vertellen, dat hij vroeger zoo reuze snel was. Qelukkig maar, dat hij er bij vertelde, dat dit vroeger was. Vaar ik Vim echter buitengewoon goed ken, kan ik achterstallige contributie betalers rustig adviseeren hun contributie zoo spoedig mogelijk te voldoen. Vlij heeft zijn snelheid namelijk ook niet gekregen om V achterna te zitten. Qeen dank, Vim. it Vïeb een pasfototje op mijn Diploma geplakt. Daar het gezien mijn ijdelheid nog eentje uit mijn schoone jeugd is, staat mijn linkeroor er niet op. Vil het Bestuur mij even mede deelen, of dit zoo geldig is? Jk zou de controle anders de achterzijde van mijn Diploma moeten toonen, en ik weet niet of de Vteeren daar wel genoegen mee zullen nemen. M'et genoegen gelezen, dat de café's om elf uur gesloten worden, en dat we voor- loopig niet meer mogen dansen. Vat heb je aan dansen, als je na twaalf uur toch niet meer op straat mag, per slot van rekening, kan je je officieele e.g. officieuse verloofde toch niet alleen naar huis laten gaan. Over de waarde van deze bepalingen wat betreft sportmenschen uit te weiden, lijkt me lichtelijk overbodig. Voor vrij gezellen is het ook beter, terwijl het voor gehuwden natuurlijk niets uitmaakt. Of het moet op Vrijdagavond zijn, voor de Clubavond Commissie lijkt het mij niet zoo geslaagd. Vlopelijk zal Vadertje Clubgeest er niet onder lijden. Door de nieuwe distributiebepalingen één eitje per week toegewezen gekregen, gezien het spreekwoord van beter een half ei, dan een leege dop" een niet on aardig succesje. Voor onze spelers is het tevens een aanwijzing, dat de zachte eitjes" thans voorloopig verdwenen zijn, en dat geen tegenstander meer onderschat dient te worden. Denk er om jongens enthousiasme is nog vrij, laat zien, dat ons rantsoen nog niet uitgeput is. JAMES. 66

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 2