Ajax-Pickles. Adspiranten 4 zetten de competitie eveneens met een nederlaag in en verloren op het Mosveld met 12 van de Volewijckers 5. Tegen D.W.S. 5 werd het resultaat iets beter en wisten onze boys een gelijkspel (33) te bevechten. Zeeburgia 6 bleek echter te zwak voor Losekoot en zijn kor nuiten en met een 50 overwining voor Ajax kwam het einde van deze match. Adspiranten 5 behaalden uit drie wedstrijden zes punten met een totaal score van 13 doelpunten vóór en nul tegen. Doelman Maaskant is dus de eenigste Ajax-goalkeeper, die nog geen enkelen bal doorliet en wij ge- looven ook niet, dat déze knaap dit seizoen vaak gepasseerd zal worden. Trouwens het geheele elftal, met spelertjes als Geudeker, Volkers (de ge schiedenis herhaalt zich) Nieuwenburg, Boerkoel (goagetter in den dop) van As e.a., zit goed in elkander en als hier geen kampioenselftal in schuilt.... Hun overwinningslijstje ziet er als volgt uit: Volewijckers 7 verloor met 03, A.E.D. 3 met 06 en W.M.S. 2 met 04. Jongens, dit zijn uitslagen, die gezien mogen worden en.... laat het zoo blijven. Hiermede zijn wij weer aan het einde van ons jeugdvoetbal overzicht en willen wij besluiten met het advies aan onze ledjen en donateurs, om ook eens een kijkje te komen nemen bij onze juniores en adspiranten. Men zal van het bezoek aan onze bijterreinen geen spijt hebben, want hier ziet men voetbal zonder franje, louter en alleen gespeeld, ter wille van het spel. BROWN. In D.O.S.-klanken Jack Reynolds (MOLD!) het cluborgaan van het Utrechtsche D.O.S. lazen wij over den wedstrijd tegen onze vereeniging o.m. het volgende„Ajax een pluim voor haar keurig spel, hetwelk, na de weinig verheffende verslagen van hun eersten competitie-wedstrijd vriend en vijand stukken meeviel." Het doet altijd prettig aan, als een verslagen tegenstander waar- deerend over een overwinnaar spreekt of schrijft, en wij vonden hierin dan ook aanleiding, om dit feit in ons blad te memoreeren. bevindt zich momenteel in Duitschland en maakt het volgens bij den heer Koolhaas ingekomen be richt, tamelijk goed. Om Jack het leven iets aan genamer te maken en hem tevens te bewijzen, dat zijn club hem niet vergeet, heeft het bestuur be sloten, hem eens in de veertien dagen een „Ajax- pakket" te zenden. Leden of donateurs, die met deze geste sympathiseeren kunnen zich met den heer Elzenga, die gaarne alle inlichtingen verstrekt, in verbinding stellen. Aan hen, die Jack eens willen schrijven (in de Hollandsche taal) deelen wij mede, dat als volgt geadresseerd moet worden: Kriegs- gefangene 151, Kriegsgefangenlager, Lager Be- zeichnung, Oflag VIII D, Deutschland. 61

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 21