T. I. W.2 - Ajax5 6-7. Van het Secretariaat. Na het verzoek om meer medewerking in het clubblad, wil ook ik mij niet onbetuigd laten, en kunt u mijn krabbels onder Hannover Peter regelmatig in dit blad aantreffen. Zoo zijn wij Zondag gestart met 'n 5e elftal dat voor het meeren- deel uit ex-Juniores was samengesteld. Daar „Yrref" bij den wedstrijd aanwezig was en U van hem wel een wedstrijdverslag zult aantreffen (helaas mochten w;ij niets van hem ontvangen, Red.) is het voor mij een reden geen verslag te geven, doch meer persoonlijk te zijn, zooiets van wien de schoen past trekt hem aan. Door 'n minder gelukkigen dag van onzen goal-keeper, kwamen wij via een mooien voorsprong in een minimum van tijd met 64 achter te staan. In plaats van de koppen bij elkaar te steken en gezamenlijk de fouten van een medespeler ongedaan te maken, wer den er verwijten gemaakt en minder prettige uitdrukkingen gebezigd. Slechts enkele spelers waren een andere meening toegedaan en dat het initiatief, om den achterstand op te halen uit moest gaan van twee nieuwe spelers, die heden hun eersten wedstrijd bij ons speelden, is beschamend voor de oudere leden. Van deze twee jongens, Wijga en Saxionie, zult U spoedig meer hooren, niet alleen hun spel is prima, maar hun voorbeeld om de laatste 10 minuten alles en alles te geven om den strijd te winnen, was een voorbeeld voor die spelers, die mopperen dat zij niet in het 3e of 4e zijn opgesteld, en notabene vandaag in het 5e elftal niet hebben bewezen een plaats in 'n hooger elftal waardig te zijn. Kom jongens, toon in de komende wedstrijden dat jullie wel beter kunnen. HANNOVER PETER. Wij roepen „Hannover Peter" een „hartelijk welkom" toe in de ge lederen der Ajax-scribenten, doch verzoeken hem beleefd, zijn naam en adres bij de redactie bekend te maken, daar, zooals bekend, geen anonieme stukken worden aangenomen. (Red.) Aangenomen als werkend lid: H. Rotgans, MftjwA. J. Beekmeijer, J. van Eijk, D. Groene- woud, C. A. Koers, K. Lewis, H. van Leuveren, J. J. Meijer, J. H. de Sterke Jr., W. Ternede, H. Wyga. Aangenomen als adspirant-lid: J. L. de Graaf, A. Gerritsen, P. A. Jaaren, I. de Jong, R. Jacobsen, J. Mooy, M. H. J. Michels, W. H. Stoffelen, W. M. Starreveld, D. van 't Oever, W. de Weerdt, L. Volkers, J. Rol, H. G. Wenderhold. Aangenomen als donateur: A. M. Th. Peters, C. J. F. J. Simons, Th. A. Spaan. Afgevoerd als werkend lid: C. Niemans volgens art. 13 van H.R. Bedankt als werkend lid: A. C. H. Holman, W. Wijs, L. van Zuylen, J. C. Beumer, L. Ch. H. Fraenkel, H. C. Mulders. Voetbalschoenen. Hiermede is momenteel de grootste zuinigheid geboden. Leden, die in aanmerking wenschen te komen voor een bon voor een paar nieuwe schoenen, gelieve dit aan den secretaris op te geven. 38

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 14