A j ax-Pickles. Identiteits kaarten Afschrijvingen De R.K.V.V. „Wilskracht" De A.V.B. verstrekt aan spelers boven de 15 jaar geen identiteitskaarten meer. Het populair e(?) „kaarten-controleeren, Heeren", zal nu vervangen worden door „hebt U uw stamkaart bij U?" waarmede men dus in het vervolg, bij het inpakken van zijn voetbalkoffer, rekening gelieve te houden. Spelers, die, wegens ziekte of andere redenen verhinderd zijn, om aan den voor hun elftal vast- gestelden wedstrijd deel te nemen, worden beleefd doch dringend verzocht dit uiterlijk des Vrijdags aan den heer de Wit mede te deelen, daar deze, door de onmogelijkheid om op Zaterdag telegram men te verzenden, dan niet meer voor invallers kan zorgen. zeggen wij langs dezen weg hartelijk dank voor het afstaan van één harer velden. Door deze spor tieve geste was het ons mogelijk, onzen spelers gelegenheid te geven zich voor het komende sei zoen voor te bereiden. Indoor-training Daar wij weder de beschikking hebben over de benedenzaal van ons stadion, zal gedurende de wintermaanden de indoor-training op Woensdag en Donderdagavond in ons eigen home worden gehouden. Clubavonden De eerste clubavondbij wijze van proef gehou den was een groot succes. Het bestuur heeft dan ook besloten, om de traditie getrouw, weer iederen Vrijdagavond in „Hotel Suisse" onze weke- lijksche gezellige samenkomsten te houden. Dus alle Ajacieden iederen Vrijdagavond, als één man naar „Suisse". BROWN. Zaterdag, 28 September j.l., bereikte ons het ontstellende bericht van het overlijden van den Heer H. J. SCHEEPENS, in den ouderdom van 60 jaar. Wijlen de Heer Scheepens was één der oprichters en tevens eere-voorzitter van onze zustervereeniging A.F.C. en zijn verscheiden beteekent voor deze vereeniging een groot verlies. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in eere blijven. 37

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 13