A j ax-Pickles. Burgelijken stand Jack Reynolds Feyenoord De Insulinde-Cup Louis Fraenkel Ons jeugd- elfiallen- commissielid Piet van Os Onze zuster- vereeniging Blauw-Wit Club-Insignes De Ajax-tuin, velden, tribunes etc Henk Blomvliet heeft op 27 Juni de stoute schoe nen aangetrokken en is op dien datum met Mej. P. de Sterke in het huwelijk getreden. Al is het ietwat laat, bieden wij voor deze daad alsnog onze felicitaties aan. Zooals men elders in dit blad heeft kunnen lezen, is Jack Reynolds geïnterneerd. Men zal begrijpen, dat dit feit voor Jack nu niet bepaald erg prettig is en dat hij wel eenige opmontering noodig heeft. Zijn tijdelijk adres is „Internierungs Lager", Schoorl bij Alkmaar, zoodat zij, die hem eens willen schrijven (in de Duitsche taal) nu weten hoe zij hun brieven kunnen adresseeren. De prachtige „Insulinde Cup", ons geschonken door onze Indische leden, is precies op tijd in ons bezit gekomen. Op de algemeene vergadering hebben wij dezen „reuze-beker" kunnen bewonderen en lijkt het ons voor onze juniores wel de moeite waard, om het volgende jaar als het uitgestelde tournooi wordt gehouden, beslag op dit pronkstuk te leggen. gaat ons, in verband met zijn werkzaamheden, ver laten. Louis heeft zijn domicilie verplaatst naar Den Haag en gaat nu voor H.B.S. spelen. Onze beste wenschen vergezellen hem op zijn verdere levens- en voetbalweg. Louis, kerel, „houdt braef stant" en succes! die ook eenigen tijd in bovengenoemd „Internierungs Lager" heeft vertoefd, is weder in vrijheid gesteld, met welk feit wij hem van harte feliciteeren. stelde ons, door het afstaan van één harer velden in de gelegenheid onze honkbal-wedstrijden te spelen, voor welke geste, wij haar van deze plaats hartelijk dankzeggen. Binnenkort zijn bij den Heer Elzenga clubinsignes verkrijgbaar a f0.30 per stuk. moeten noodig worden gereviseerd. Wij roepen Uw medewerking hiervoor in en verzoeken U, iederen Zaterdagmiddag tusschen 3 en 5 uur, op ons sta dion aanwezig te willen zijn, om de Heeren Kool haas en Elzenga bij deze werkzaamheden behulp zaam te zijn. Wij vertrouwen dat vele leden aan dezen oproep gehoor zullen geven. behaalde na een vrijwel eindeloos seizoen het kam pioenschap van Nederland, waarmede wij onze Rotterdamsche vrienden van harte feliciteeren. Feyenoorders, onze hulde en.even brutaal zijn.tot de volgende kampioens-competitie. BROWN. 24

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 24