Onze nieuwe schatbewaarder W. VOLKERS Als tweede nieuwe functionaris vinden wij dan fan Schubert. On geveer negen jaren geleden schre ven wij in een verslag van den wedstrijd Alcmaria2Ajax 3 over het debuut van Jan o.m. „van dezen speler kan onze vereeniging nog veel genoegen beleven" en dat onze visie juist is geweest, bewijst zijn staat van dienst in ons eerste elftal. Van Jan zijn kwaliteiten als orga nisator is ons niets bekend, maar wij voor ons gelooven en vertrou wen, dat de inhoud van dezen pot die op het vuur te pruttelen staat, eveneens van uitstekende kwaliteit isJan!, warme voeten en een koel hoofd „that is the question"! Arie de Wit kwam op zijn besluit om als secretaris-elftallen-commis sie te bedanken terug en werd na een stemmingsstrijd met de Heeren Funke en Kermer voor een jaar ge prolongeerd. Ook het samenstellen van de elftallen-commissie bracht geen moeilijk heden met zich, zoodat de onderstaande Heeren zullen vertellen wie in Ajax 1 tot en met Ajax 7 mogen spelen. Commissie A: Th. J. F. Bro^kmann. W. G. Anderiesen. F. Couton. Commissie B: H. F. Anderiesen. J. Bieshaar. W. F. C. Bruynesteyn. Het driemanschapM. J. Koolhaas, J. de Boer Jr. en A. J. de Kruyff, zul len ook dit jaar weer beoordeelen, wie wel en wie niet voor het lidmaatschap van onze vereeniging in aanmerking komt, waarmede wij zeggen willen, dat dit selecte gezelschap hun record van „de langst intact blijvende commissie" verbeterd heeft. De controle van de Kas werd toe vertrouwd aan de Heeren Dukker, Rous en Schuurman. Genoemde Heeren wacht dus de prettige taak om eens Het jongste bestuurslid JAN SCHUBERT 20

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 20