Onze ex-penningmeester JAN EXMANN heengaan betreuren wij dan ook zeer. Jan Exmann zijn gezondheid liet hem niet toe, om zijn junctie langer waar te nemen en de Heer de Jongh moest in verband met zijn wvrkzaamheden, het bijltje er bij neerleggen. Twee jaren heeft de Heer Ex- manwals schatbewaarder gefun geerd en wij, die eens het ge noegen hadden, om als lid van de Kascommissie zijn werk te controleeren, kunnen niet anders verklaren, dan dat onze vereeni- ging met zijn heengaan een uit stekenden penningmeester ver liest. Ook het vaarwel zeggen aan de Ajax-groene-tafel van den Heer de Jongh beteekent voor onze club een verlies. Vele jaren heeft hij zitting in het bestuur gehad en zoowel als penningmeester en als 2e secre taris mede geholpen, aan den groei en bloei van onze vereeni- ging. Ook als redacteur van het „Ajax-Nieuws" heeft hij vele seizoenen zijn beste krachten gegeven en zijn beschaafde ar tikelen onder den titel „Club leven" waren immer een genoegen om te lezen. Wij, de redactie, voelen zijn afscheid ats een groot verlies, want in de korte periode dat wij het voorrecht hadden om met hem de Ajax-krant te mogen redigeer en, hebben wij hem leeren kennen als een prettig medewerker. Zijn terugtrekken uit het actieve Ajax-leven hebben wij al doen wij het noode te respecteeren en rest ons niets anders dan hem van deze plaats dank te zeggen voor het vele werk, dat hij voor onze club heeft verricht. Zooals men uit de samenstelling van ons nieuwe bestuur kan constateeren, is de verantwoordelijke post van penningmeester toevertrouwd aan den Heer W. Volkers. Wie en wat Wim Volkers is, be hoeven wij hier niet naar voren te brengen, want deze Ajacied en ex-international genoot in zijn voetbaltijd zoo'n populariteit, dat verdere commen taar feitelijk overbodig is. Wij kunnen dan ook volstaan met Wim een „hartelijk welkom" toe te roepen en met het uitspreken van den wensch, dat zijn goede humeur hem bij het schijnbaar zwart gallig makende baantje van schatbewaarder, niet in den steek zal laten. ex-Redacteur en bestuurslid G. DE JONGH 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 19