Cricket. Liefhebbers, van Uw aanmeldingen hangt af, of wij dit jaar aan de competitie zullen deelnemen. Hei adres voor aanmelding is: F. Dukker, Maasstraat 192, Amsterdam-Zuid. Wacht niet tot het ie laat is 1 tal jonge spelers waar om in voetbalterminologie te blijven wat in zit. Ook hadden we vroeger roei-machines, sprongen meer touwtje, boksten een robbertje met zware handschoenen, allemaal bezigheden die onze ausdauer geweldig ten goede kwamen. Vooral voor deze dingen zou een trainings-commissie prachtig werk kun nen doen, daar helaas vele spelers trachten, er de kantjes maar af te loopen, en uitsluitend denken aan het alleenzaligmakende par tijtje. Het tempo" laat in Ajax nog héél véél te wenschen over, dit feit is niet te verdoezelen, en als we weer voorwaarts willen gaan, moet er absoluut serieuzer worden getraind. De pers en diverse clubbladen houden zich den laatsten tijd ge weldig druk bezig met de dalende publieke belangstelling, en geven tal van nuttige en helaas nog meer onnuttige recepten om meer betalende toeschouwers naar de voetbalvelden te trekken. Mijn raad is, geef „Jan-Publiek" mooi, snel, maar vooral enthousiast voetbal. In mijn tijd was ook een vriendschappelijke wedstrijd een strijd om de punten, waarin door beide partijen twee maal drie kwartier met volle overgave werd gestreden. Helaas wat is daar van overge bleven. Maar er is gelukkig weer een omkeer ten goede in Ajax, dit feit willen we toch even dankbaar constateeren. J. S. 253

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 5