A j ax-Pickles Mr. Dr. E. W. schrijft ons Mag ik Ajax even sloren? - Thans slaat een ieder graag paraal - Welnu, mij hind'ren die „junioren" In clubblad en rood-wii plakkaat Hel Nederlandsch kent slechls juniores, '1 Lalijn bleef ongerepl in fleur. Zoo leerl men ook een ander mores, Niel moren I Sporigroel Donateur. In het vorige nummer van ons orgaan deelden wij mede, dat ons lid, Jan Sweering, in het Na tionale Biljartkampioenschap 712 op de tweede plaats beslag had gelegd. Zondag 14 April l.l. deed Jan wederom van zich spreken en behaalde op dien datum voor de zesdemaal het Ned. Biljartkam pioenschap 452. Een buitengewoon fraaie presta tie, waarvoor wij van deze plaats namens Ajax onze felicitaties aanbieden. In het overzicht van het Ajax Mobilisatie-comité, dat de Heer G. Leeuw in ons laatst verschenen club blad gaf, is een drukfout geslopen. Men zal bij het lezen van dit verslag wel begrepen hebben, dat niet 5 Jubilumpakketten, doch 51 stuks werden verzon den. Voor dit abuis onze excuses. Intusschen is het aantal Ajax-soldaten tot 60 gestegen, zoodat, willen wij het mooie devies, „iedere maand aan ieder en Ajax-soldaat een pakket" handhaven, de hulp van alle Ajacieden geboden is. T Door met 4O van „de Spartaan" Juniores te Ajax juniores 1 i winnen, behaalde ons eerste Juniores elftal op Zon- ongeslagen dag 14 April l.l. ongeslagen het kampioenschap van Kampioen. I den A.V.B. Elders in dit blad vindt men nadere bijzonderheden. BROWN. Onder dankzegging genoteerd. (Red.) 286 De Ajacied J. A. Sweering Ned. Biljart kampioen 45-2 De Ajax mobili satie-pakketten

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 38