Honkbal Zaterdag 27 April is de officieuze opening van het seizoen met het verspelen van het kampioenschap van Amsterdam. Voor ons is daar voor vastgesteld de wedstrijd AjaxV.V.G.A., aanvang 3 uur op ons veld. Het is begrijpelijk, dat wij dit jaar met zeer groote moeilijkheden te kampen zullen hebben. Doordat vele honkballers van het eerste* negental in militairen dienst zijn, zullen wij natuurlijk geregeld met wijzigingen in de negentallen op moeten komen. Noodzakelijk is het daarom, dat elke speler zou trouw en regelmatig opkomt als in zijn vermogen ligt en zooveel mogelijk van te voren afschrijft wanneer hij onverhoopt niet kan spelen. Ook verzoek ik enkele oude getrouwen, zooals Jan Bonneveld, G. J. v. Dijk, J. Hordijk, per ommegaande hun invulformulieren terug te zenden. Wie kan mij helpen aan het militaire adres van A. J. Hordijk? De opstelling van het le negental zal waarschijnlijk als volgt zijn: ter Heide, Lobberegt, J. Beumer, Prins, de Koning, Weppner, J. Bonne veld, A. J. Hordijk, J. Blomvliet. Zooals men ziet zijn hierbij 3 militai ren, op wien niet altijd te rekenen is. Daarom zal meerdere malen een greep uit het 2e negental gedaan moeten worden om het le te completeeren. HILVERSUM'S ZILVEREN HANDSCHOEN-TOURNOOI. Voor dit tournooi, waarvoor wij met het le negental hebben inge schreven, luidt het programma voor ons als volgt: 10 uur AjaxD.O.S. 12 Ajax—R.C.H. 2 AjaxHaarlem. 4 Demi-finales. 5 Finales. Het belooft, meer nog dan het vorig jaar, buitengewoon interessant te worden en zal zeer zeker fraaie sport te zien geven. Daar ik niet weet, of dien dag (Hemelvaartsdag) de bewegingsvrijheid en verloven voor de militairen weer is toegestaan, zullen de volgende spelers ook nog een aanschrijving ontvangen, welke zeer zeker één, doch hoogst waarschijnlijk elk wel 2 wedstrijden zullen moeten spelen, t.w. J. L. J. Stam, D. J. Schalm, K. H. Bloem, L. v. Zuylen, J. Nieuwenburg, G. J. van Dijk. Wanneer event, echtgenooten, verloofden of supporters dien dag mee willen, gelieve dit dan Zondag 28 April bij den voetbalwedstrijd AjaxStormvogels aan mij op te geven. Kosten bedragen slechts 0.60 p.p. retour. Anders de huisgenooten waarschuwen, dat U bij het middageten niet aanwezig kunt zijn! Komische Noot. Voor het Hilversum-tournooi hebben de Haarlemsche vereenigingen verzocht niet om 10 uur behoeven te spelen, daar dit hun te vroeg is. Heeft één dezer vereenigingen er wel aan gedacht, dat zij haar thuis wedstrijden altijd reeds om 9V-2 uur aan laat vangen, zoodat de buiten Haarlem ressorteerende vereeniging er steevast op moet rekenen des Zondag's vóór dag en dauw reeds gepakt en gezakt aan het Station te staan? J. P. BLOMVLIET. 285

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 37