In Memoriam. Adspiranten 4 veroverden door een 40 zege op J.O.S. en een 10 overwinning op Madjoe (hun concurrent) de eerste plaats. Nu vol houden boys, het kampioenschap ligt voor het grijpen. De wedstrijd tegen J.O.S. was een aardig partijtje en eindigde in een zeer zeker verdiende overwinning voor onze boys. Van der Pol, Grou, van Eyk, Douwe en Stobbe speelden zeer verdienstelijk, terwijl ook Humalda en Bartelsman op een goeden wedstrijd kunnen terugzien, v. Rijn en Tak moeten meer de out-line houden, dat zal hun spel een stuk ver beteren. Van der Sloot heeft te veel praatjes en zal er goed aan doen, deze onhebbelijkheid snel te laten verdwijnen. Bovendien verkeert hij schijnbaar in de meening, dat de bal heet is. Wij kunnen hem de verzekering geven dat dit niet het geval is, zoodat hij met een gerust geweten den bal in zijn handen kan houden. Adspiranten 5 wonnen van A.D.W. met 51 en boekten tegen Rapi- ditas de record-score van 220. Wij zullen ons de moeite van een ver slag besparen. Adspiranten 6 verloren van Zeeburgia met 30, doch wonnen in Duivendrecht van T.D.W. met 31. In den wedstrijd tegen T.D.W. stonden onze boys met half-time met 10 achter en wij gaven geen duit voor hun kans op een zege. Doch de jongens v. Loosekoot dach ten er anders over en door toedoen van Looyen maakten zij gelijk. Dit doelpunt gaf onzen jongens zooveel moed, dat zij nog tweemaal door de T.D.W.-verdediging glipten en alzoo met een 31 overwin ning juichend het veld verlieten. Gemonden (2 doelpunten), Speyer, Looyen (niet te veel pingelen, knaap), Loosekoot, de twee Gunzel's en Mooy waren de boys die het beste spel leverden. Einde van dit verhaal. BROWN. Hel bestuur der A.F.C. „Ajax" geeft met groot leedwezen kennis van hei overlijden van den Heer P. G. VAN ZUTPHEN Sr., in den ouderdom van 62 jaar. Wijlen de Heer van Zutphen behoorde tot onze oudste donateurs, die met ons den groei der vereeniging heeft beleefd en steeds van zijn belangstelling heeft doen blijken. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in eere blijven. Hij ruste in vrede. 281

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 33