J eugdvoeibal-f litsen. Door op 7 April j.l. met 30 van D.W.V. te winnen en een week later „de Spartaan" met 40 te verslaan, behaalden onze Juniores I het ongeslagen kampioenschap van den A.V.B. (afd. Juniores). Hieronder de toekomst van onze club in beeld en naam: Hagen de Weert Janse Koers Meyer Eenenaam Petrie Zwaan Brokmann Hoks Estie Op de foto staat Brokmann niet afgebeeld, daar hij op den dag, dat deze kiek werd gemaakt, voor het eerste elftal uitkwam. Bosboom, die vele malen met ons eerste Juniores-elftal meespeelde en dus ook zijn steentje heeft bijgedragen tot het in den wacht sleepen van dit kampioenschap, staat nu inplaats van Brokmann op de foto. Zonder een enkele nederlaag of gelijk spel werd dit kampioenschap behaald, wat wel een bijzonder fraaie prestatie genoemd mag worden en waarmede wij captain Koers en zijn jongens van harte feliciteeren. De wedstrijd tegen „de Spartaan", die ons dan den titel bracht, stond op zeer behoorlijk peil en geen oogenblik is de overwinning in gevaar geweest. Wel gaven de Spartaan-spelers goed partij, doch noch in techniek, noch in spelopvatting waren zij tegen onze jongens opge wassen. Dit houdt echter niet in, dat onze boys den wedstrijd cadeau hebben gekregen, want daarmede moet je bij de Spartanen niet aan komen. Tot het einde toe hebben zij getracht een eervol resultaat te behalen, doch Hagen verdedigde zijn doel subliem en Janse en de Weert zaten zoo fel op den bal, dat hun tegenstanders vrijwel geen kans tot scoren hebben gehad. Trouwens om die achterhoede te bereiken, hadden de Spartanen eerst onze halflinie te verslaan en 278 1

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 30