Rosenberg, Londen: Heartiest congratulations fortieth anniversary hope clubs goal to score more goals than opponents will always be reached. Footballclub Malines, Mechelen: Hartelijke gelukwenschen bij veertigjarig jubileum. Heuvel, Stam en Schoevaart, Soerabaja: Legio kampioenschappen voor komende jaren. Grepen uit de vele schriftelijke gelukwenschen, die wij mochten ont vangen ter gelegenheid van ons 40-jarig bestaan. De Heer H. Herberts, Voorzitter van de Keuze-Commissie, schreef ons: Eist, 16 Maart 1940. Zeer geacht Bestuur, Mag ik U en uwe vereeniging met uw 40-jarig jubileum langs dezen weg gelukwenschen persoonlijk, omdat ik immer met groote belang stelling uw geslaagden arbeid voor de verrijzenis van het hoofdstedelijk voetbal heb gevolgd; als Voorzitter van de Keuze^Commissie, omdat uwe vereeniging zich aan het hoofd heeft weten te plaatsen van alle clubs, die in den loop der jaren het reservaat gevormd hebben, waaruit wij konden putten; als Voorzitter van de Arnhemsche V.V. ,,Vitesse", omdat onze zustervereeniging immer zoo'n schitterend voorbeeld ge weest is, wat energie vermag. In al die kwaliteiten hebt U mijn volle sympathie en U moogt verzekerd, zijn, dat uwe leiding de erkentelijkheid verworven heeft van allen, die op eenigerlei wijze geroepen werden, hun krachten ten belange van het Nederlandsch voetbal te geven, Anderen, vele anderen zullen zich in deze dagen van dezelfde ge voelens tolk maken weest echter overtuigd, dat niemand oprechter en eerlijker kan zijn dan ondergeteekende die bovendien tegen veler zoo volkomen onjuist vooroordeel van de Provincie in, een bekeerling werd als 't ware, omdat hij persoonlijk ondervinden mocht, dat uw vereeniging een voortreffelijke organisatie is, rustig en sober geleid door een competent en deskundig Bestuur. Ik wensch Ajax gaarne een nieuwe, glorieuse bloeiperiode toe met vele goede sterren, die naar den glans van zoovele uitstekende voor gangers zullen schitteren - ook tot meerdere glorie van het Neder- landsch voatbal in het algemeen. Aan allen mijn complimenten voor den geweldigen, succesvollen ar beid, die door „Ajax" in den loop der jaren tot stand is gebracht. Beleefde groeten, Hoogachtend, H. HERBERTS. De Heer Phida D. Wolff Jr., administrateur Stadion Feyenoord N.V.: Rotterdam (Z.), 14 Maart 1940. Aan het Bestuur der A.F.C. „Ajax", p/a. Ajax-Stadion Amsterdam-Oost. Mijne He er en, Het lag in de lijn, dat ook mijnerzijds een gelukwensch voor Uw club geboren werd en dat deze thans niet in rijm opgedischt wordt is gelegen in de omstandigheid, dat zelfs een krachtig-sproeiende dicht ader aan het euvel der verstopping of indigestie kan labmeeren en zoo is 't nou net! 206

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 6