Oud Watergraafsmeer" R.C.A. I.V.V. P.S.V. Wim Brinkman Ver. van 2e, 3e en 4e Klassers Heemskerck Velocitas H.B.S. Carlton Hotel Kampong V.R.A. Feijenoord Dorus Rijkers De Zwa luwen Ver. De Westelijke Eerste Klasse Gemeentebestuur van Am sterdam de Heeren Jac. F. Lamey G. Ph. Melhado Luc. J. Smid Rudolf Meijer J. Hijlkema, Dir. Stadion Feijenoord. Schriftelijke felicitaties bereikten ons van: de Heeren v. d. Werff Gosschalk Twisterling Jan van Dort B. Rosenberg A. Oostra A. de Haan Wim de Bois Blom, Heide maatschappij H. de Koek Landsmaar Muiier v. d. Vliet en Fetter Hans Boekman Coldewey, Bestuur K.N.V.B. Jan Grootmeijer K.N.A.U. en Ned. Boksbond uit Indië van Karei v. d. Lee Mevrouw Hommes A.K.V.B. RODI Vitesse Lt. van Odijk D.O.S. B.V.V. Achilles D.H.C. A.D.O. 't Gooi Z.V.V. Personeel A.V.B. R.C.H. Willem Twee R.F.C. M.V.V. Wartburgia Enschede Eerevoorzitter Dade Victoria Uit Indië van v. d. Heuvel, Stam en Hans Schoevaart Directie V.A.M.I. Supportersclub Ajax E.D.O. Jo Davidson Standaard H.D.V.S. Oranje Zwart Fam. Blomvliet Sloterdijk Go-Ahead Ontwaakt N.E.C. Ned. Honk- balbond Eindhoven K.F.C. Footballclub Malines Z.A.C. Fam. ten Her kei Henkie Reitema. Het behoeft verder geen betoog, dat de avond geanimeerd verliep en dat onze president, de Heer Koolhaas, op zijn bekende vlotte wijze de feest redenaars van repliek diende. Resumeerende, kunnen wij spreken van een geslaagde receptie, die ons weer eens het bewijs leverde, dat Ajax nog vele vrienden in de voetbal wereld heeft. BROWN. Een greep uit de vele telegrammen, die wij mochten ontvangen. Eere-voorzitter Dade, Enkhuizen: Ook dezen avond ben ik met mijn gedachten in de feestzaal; ik kan dit niet medemaken, doch ben blij, dat mijn vereeniging haar veertig jarig bestaan mag herdenken. Karei v. d. Lee, Medan: Veertigjarige, van harte gelukgewenscht. Go-Ahead, Deventer: Onze hartelijke gelukwenschen zooals wij die reeds zoo herhaaldelijk gezonden en ontvangen hebben, als teeken van onze oprechte vriend schap en wederzijdsche waardeering. Wim De bois, Enschede: Geacht bestuur en leden, hartelijke felicitaties en een even roemvolle toekomst. 't Gooi, Hilversum: (Na felicitatis) De pot blommen als nietige hulde van de Hilversum mers, hoewel we het jullie wel gunnen, hopen wij toch in Hilversum van Ajax te winnen. Nogmaals geluk! D.H.C., Delft: Het dertigjarige D.H.C. wenscht haar veertigjarige zustervereeniging hartelijk geluk. Jan van Dordt, Leiden: Hartelijk gefeliciteerd. 205

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 5