Receptie klanken. Op Maandag 18 Maart l.l. was het bestuur van onze vereeniging in de bovenzaal van ons restaurant aan den Middenwag present, om belang stellenden in de gelegenheid te stellen hun felicitaties aan te bieden. Meer dan 200 Ajax-vrienden maakten de verre reis naar ons stadion en velen van hen vertelden in een korte of lange speech, wat zij van onze club dachten. Het zou te ver voeren en tevens te veel plaats vergen, om in dit blad op te nemen, wie alzoo onze receptie bezochten en daarom zullen wij er mede volstaan, om van deze plaats den heeren, die acte de présence gaven, hartelijk dank te zeggen. Dat het ons niet aan belangstelling heeft ontbroken, blijkt uit de vol gende feiten. Van verschillende Bonden, Vereenigingen, Instellingen en personen ontvingen wij cadeaux, bloemen, telegrammen en schriftelijke gelukwenschen, die wij zonder eenige voorkeur in volgorde laten volgen. Met stoffelijke blijken van belangstelling werden wij vereerd door: K.N.V.BDe Bondsvlag. A.V.BMedaille-vitrine. A.P.G.SWandbord. Blauw-Wit Tafelkleed. D.W.SElectrische klok. Z.F.C2 Etsen. Supporters Ver. „Ajax" Rooktafel. Blinden Instituut Vloermat en prullemand. Frans Couton Foto „De Bouwers" (de Gouden Ploeg). A. K. Bos Surprise vor de Ajax-militairen. Zilveren Beker voor Junioren-tournooi. Onze Indische leden verrasten ons met een prachtigen beker, waarvan de afbeelding in dit nummer voorkomt. Zij, die dachten „Zeg het met bloemen", waren: Officieren van het 23 R.A. Luchtverdedigingskring Amsterdam. Onderofficieren van het 23 R.A. Korporaals en manschappen van het 23 R.A. De Heer J. F. Staal, Directeur Krasnapolsky. Scheidsrechtersvereeniging Amsterdam. De Heer Ditmarsch, Directeur Suisse. A.D.W., A.F.C., D.F.C., D.W.V., 't Gooi, Neerlandia, T.W.M., V.V.A., Watergraafsmeer, Zeeburgia. Familie Reitema, Drukkerij Grafica, Install. Bureau Lageja, Bueraulisten, Familie de Kromme, Flora Sport, Auto-Onderneming Spykers. Gelukw enschen langs telegrafischen weg ontvingen wij van: H.V.V. V.S.V. Xerxes de Heer en Mevr. Kriek Haagsche „Quick" A.E.D. Be-Quick De Spartaan Allen Weerbaar Sparta Dennenheuvel H.F.C. Veendam Blindensupporters De Germaan Purmersteijn S.L.T.O. S.V.V. Lageja Ver. tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer Kinder- en Jongedameskoor 204

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 4