Groot-Junioren-Tournooi om den „Insulinde"- beker. op beide Pinksterdagen in het AJAX-STADION Diverse Amsierdamsche Vereenigingen schreven hiervoor reeds in. Iedere voetballiefhebber wordi aangeraden om bij deze wedstrijden acte de présence ie geven. De fine fleur van hei Amsierdamsche Jeugdvoetbal kunt U hier in actie zien. nu is de eerste plaats door Madjoe ingenomen. Wij moeten laatstge noemde club nog tweemaal ontmoeten, dus is er nog niets verloren boys, maar dergelijke misstappen zijn niet bevorderlijk voor het behalen van een kampioenschap. Wij spreken dus al, dat jullie er voor zorgen, dat wij in den vervolge alleen overwinningen te mel den hebben. Adspiranten 5 kwamen ook weer eens in het veld en deelden de punten heel broederlijk met Blauw-Wit 6. Beide elftallen scoorden ieder één doelpunt, zoodat niemand ontevreden naar huis ging. Van Heesch, Waldeck en van der Schuyt waren de knapen die op den voorgrond traden en dan moeten wij ook nog doelman van der Berg noemen. Een paar harde, moeilijk te stoppen ballen, heeft hij prachtig uit zijn doel gehouden. Al met al is het een zeer aardige match ge weest, die, indien door de onzen met wat meer geestdrift gespeeld, zeer zeker met een paar goals verschil gewonnen had kunnen worden. Adspiranten 6 herstelden zich van de nederlaag tegen D.V.A.V. en wonnen nu van Meerboys 2 met 40. Meyer, Gemonden en Looyer namen de goals voor hun rekening en vooral laatstgenoemde heeft een pittig partijtje gespeeld. Ook Loosekoot en Knijper lieten zich niet onbetuigd, doch Gunzel stelde vandaag eenigszins teleur. Doelman Bruyns moet leeren den bal vlugger weg te werken en zich in acht te nemen, daarbij niet te veel passen te makken. Einde jeugdvoetbal-flits nummer zooveel. So long! BROWN. 248

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 48