Ons lid M. J. W. Middendorp en Mej. Chr. A. L. Demaat vonden het tijd worden om een eigen ,,home" te stichten en zijn, om de daad bij het woord te voegen, op 21 Maart t.l. naar den Burgerlijken Stand" getogen. De ambtenaar heeft, zooals te doen, gebruikelijk, de bekende formule uitgespro ken en uiteindelijk zijn sanctie aan hun voornemen verleend. Namens Ajax onze hartelijke felicitaties. Voor Den Heer J. J. v/d Berg den bekenden Directeur van het Olympische Sta dion, was 1 April 1940 een heuglijke dag. Op dien datum herdacht hij n.l. het feit, dat hij twintig jaar geleden zijn loopbaan als directeur van ge noemd stadion begon. Van deze plaats onze har telijke gelukwenschen en nog vele jaren in gezond heid aan het hoofd van de Amsterdamsche Sport- arena. De Ajacied en Biljartmatador J. H. Sweering eindigde in het Nationale Biljartkampioenschap 712 als nummer twee achter den Heer van Vliet, met evenveel overwinningenn.l. 6, doch met een lager gemiddelde. Evenwel bracht de Heer Swee ring met een serie van 141 een record op zijn naam. Een prachtige prestatie, waarook wij, Ajacieden, trotsch op zijn. Jan, onze bewondering en feli citaties. Jan Stam en Mej. D. Reindersma hebben den eersten stap gezet op den weg, die naar 't huwelijk leidt. Zondag 7 April j.l. hebben zij zitting gehouden om de bij zoo'n gelegenheid gebruikelijke gelukw enschen in ontvangst te nemen. Dora en Jan, van deze plaats namens Ajax onze hartelijke felicitaties en op naar den tweeden mijlpaal. Ons lid P. J. Paternotte en Mej. L. van Rietschote Voorgenomen Huwelijken stappen 24 April a.s. in „de Huwelijks B.M." Onze beste wenschen en een voorspoedige reis op de levenszee. Even voor het ter perse gaan van dit nummer bereikte ons het bericht, dat: Steffen Klein en Mej. C. J. Roos alsmede C. XV. F. Timman en Mej. F. Scharrighuisen op Donderdag 25 April a.s. zich in den echt laten verbinden. Namens Ajax onze hartelijke gelukw enschen. BROWN. 245

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 45