Honkbal Deelname voor alle Juinores-K.N.A.U.-leden van het District. Inschrijfgeld 20 ct. per deelnemer. 3. 3000 M. veldloop voor C.-klassers K.N.A.U.-leden uit het District Noord-Holland. Inschrijfgeld 30 ct. per deelnemer. 4. 3000 M. veldloop voor D.-klassers (niet-K.N.A.U.-leden). Inschrijfgeld 40 ct. per deelnemer. 5. 3000 M. veldloop voor militairen uit geheel Nederland. Inschrijfgeld 15 ct. per deelnemer. Inschrijvingen kunnen tot uiterlijk 16 April, laatste post, worden ingezonden aan het adres van ondergeteekende, onder bijvoeging van het verschuldigde inschrijfgeld. Inschrijvingen, later binnengekomen, of zonder inschrijfgeld, worden zonder meer terzijde gelegd. Rekenende op Uw aller medewerking, Hoogachtend, Namens bestuur District Noord-Holland van de K.N.A.U. JAN DE VRIES, Secretaris. Na onze winterslaap duiken thans weer allerlei berichten op omtrent de zomersporten. Nog enkele trainingsdagen resten ons voor het begin van het honk balseizoen en roep ik alle Ajax-honkballers op deze dagen nuttig te besteden door zooveel mogelijk te komen en zich „los te gooien". Op de Vergadering is besloten dat voor dit seizoen de normale competitie doorgang zal vinden, dus met promotie en degradatie der eerste klassers. Dit zeer egoïstisch standpunt is door de lager ge plaatste clubs uit tweede en derde klasse ingenomen. Vanzelfspre kend, immers zij hebben niets te verliezen en kunnen alleen iets winnen, en wordt daardoor alleen het ongerief en displezier van de gemobiliseerden uit de eerste klasse door deze zienswijze verdub beld. Dat ook wij hierdoor een zeer harde dobber zullen krijgen staat wel vast en roep ik thans reeds iedereen, die iets voor honkbal gevoelt, op, zijn uiterste best te doen door ééndrachtig te probeeren dit sei zoen een goed figuur te slaan en regelmatig op te komen of van te voren te waarschuwen, wanneer men niet kan spelen. In de circulaire, die alle honkballers thans reeds hebben ontvan gen, staat uitvoerig vermeld hoe zij dat kunnen doen. Rest mij nog te vermelden dat op 27 April a.s. de openingswedstrij den zullen aanvangen, voor ons met den wedstrijd AjaxV.V.G.A. en dat op 2 Mei a.s. (Hemelvaartsdag) ingeschreven zal worden voor het Zilveren Handschoentournooi van „Hilversum". J. P. BLOMVLIET. P.S. Ik wijs nog even op mijn nieuwe adres, thans Willem Beukels- straat 30 I, alwaar elke nieuwe en oude honkballer welkom is (alleen met eten de deur uit). J. A. 212

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 12