V ondelparkesiaf etle en Veldloopen om hei Dislricts- kampioenschap van N.-Holland Van den Secretaris der K.N.A.U., den Heer Jan de Vries, Eemsstraat 63, Amsterdam-Z., Gem.-Giro V. 2790, ontvingen wij onderstaande cir culaires, die wij in de welwillende aandacht van onze leden en lezers aanbevelen. Amsterdam-Z., 1 April 1940. L. S., Kon de Vondelpark-estafette vorig jaar helaas geen doorgang vin den, dit jaar zal met nieuwen moed getracht worden, deze traditioneel geworden estafette, behondens goedkeuring der betreffende instan ties, wederom te organiseeren. Als datum werd gekozen Zaterdag 4 Mei (aanvang 4.30 uur). Zooals bekend, bestaat deze estafette uit negen afstanden, n.l.: 500, 400, 200, 100, 100, 200, 400, 800 en 1600 Meter, zoodat dus door teams van 9 man moet worden geloopen. De deelname staat open voor: A. Specifieke athletiekvereenigingen, aangesloten bij het District Noord-Holland van de K.N.A.U. B. Noordhollandsche Voetbalvereenigingen. C. Alle overige Sportvereenigingen, zetelend in Noord-Holland. In de afdeelingen B. en C. kunnen geen leden van de K.N.A.U. deelnemen. D. Militaire ploegen uit geheel Nederland. Hierin mogen ook gemobiliseerde K.N.A.U.-leden uitkomen. Inschrijvingen kunnen gezonden worden, onder opgave der namen van de deelnemers, alsmede onder bijvoeging van het verschuldigde inschrijfgeld ad 2.50 per ploeg (militaire ploegen ƒ1.25 per ploeg) aan het adres van ondergeteekende, tot uiterlijk 25 April 1940, laatste post. Inschrijvingen, later ontvangen of zonder inschrijfgeld, worden zonder meer ter zijde gelegd. U bij voorbaat dankend voor Uw. sportieve medewerking. Amsterdam-Z., 1 April 1940. L. S., Hierdoor noodigen wij U uit tot inschrijving voor de Veldloopen om het Districtskampioenschap van Noord-Holland te Amsterdam, te houden op Zondag 21 April 1940. Aanvang ca. 11.30 u. Het programma vermeldt: 1. 5000 M. veldloop om het kampioenschap van het District Noord- Holland, tevens om het Clubkampioenschap van het District. De eerste drie aankomenden van iedere vereeniging tellen voor dit clubkampioenschap. Deelname voor alle glassen K.N.A.U.-leden uit het District Noord-Holland. Inschrijfgeld 30 ct. per deelnemer. 2. 1500 M. veldloop voor Juniores om het kampioenschap van het District Noord-Holland, tevens om het Clubkampioenschap van het District. De eerste drie aankomenden van iedere vereeniging tellen voor dit clubkampioenschap. 211

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 11