A) ax-Pickles 1900-1940 In De N.A.C.-klok M. F. Bijl en Mej. Tony v.Vugt Het Asser „Achilles" Ons lid A. A. M. Knyn A.F.C. Voor den heer Dr. A. Eeesing A.D.O vCX.-O'aa) ;J •..".."..•O A.! !J het officieel orgaan van de Bredasche Voetbal- Vereeniging N.A.C., wijdt (V.) eeri artikel aan het afscheid van Wim Anderiesen. Wim zijn op treden als voetballer, wordt hierin als „lichtend voorbeeld voor velen" gesteld, hetgeen wij hier gaarne onderstrepen. hebben besloten, om met een ander „bijltje" te gaan hakken. Zij zijn bij den ambtenaar van den „Bur gerlijkenstand" op het „huwelijksmatje" geweest en hebben zich in den echt laten verbinden. Na mens Ajax onze hartelijke felicitaties. onze sympathieke tegenstander uit de Kampioens competitie 1939, herdacht 24 December l.l. zijn 45- jarig bestaan. Onze felicitaties en nog vele malen onze tegenstanders in wedstrijden om den Natio- nalen kampioenstitel. is tijdens de ijsperiode in onzachte aanraking ge komen met het baksel van Thialf. Het gevolg: een hersenschudding. Wij hopen „Arie met de kwink slagen" weer spoedig geheel hersteld in ons mid den te zien. de club van „de luidjes met de rood-zwarte trui- .tjes" herdacht 18 Januari l.l. haar 45-jarig bestaan. Aan den Heer Calavazi en zijn volgelingen onze hartelijke gelukwenschen en de kracht, om tijdens den tocht naar de 50, een plaats in het voetbal- Walhalla te veroveren. één van onze oudste leden, is de tijd aange broken, dat hij onder het doceeren in de Wis- en Natuurkunde een streep zet. Wij wenschen hem van deze plaats een welverdiende rust toe en spre ken tevens den wensch uit, dat hij zijn welversne den „ganzeveder" weer vele malen in dienst van de Ajax-krant zal stellen. de bekende Haagsche eerste-klasser, waartegen wij reeds vele spannende matches speelden, vierde op 1 Februari l.l. haar 35-jarig bestaan. Aan de club van Wim Tap, onze felicitaties met dit heugelijke feit en in aansluiting hierop, de wensch, dat in de toekomst de wedstrijden tusschen A.D.O. en onze vereeniging steeds in dezelfde prettige sfeer mo gen verloopen als wij tot nu toe gewend waren. Op Maandag 18 Maart a.s. den jubileumdag zal het bestuur van onze vereeniging des avonds te 8 uur aanwezig zijn in de bovenzaal van ons restau rant aan den Middenweg, om belangstellenden in de gelegenheid te stellen hun felicitaties aan te bieden. BROWN. 198

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 46