Some senses and some nonsenses. Kennisgeving. Het is waar, mijn naam staat nog steeds boven het Clubblad, en schrijven doe ik, verdikkie, niet meer. Eigenlijk is het schande, maar ja, wat doe je er aan; het valt niet mee om als militair nog interesse te hebben bij andere dingen dan inundaties, O. O., wachtindeelingen en wat voor zaken al niet meer, belangrijk genoeg je dagen in het veldleger voort te sleepen. A propos laat ik U ook nog even een gelukkig Nieuwjaar toe- wensehen, spaart me een hoop postzegeltjes, en ik bereik bovendien iedereen. 1940 zal wel een pracht jaar worden, geluk, voorspoed en vrede, ik hoop maar, dat ik mij niet vergis. Wat voetbal betreft zal het voor ons wel niet zoo enorm afloopen, of er moeten nog won deren geschieden, waaraan ik voorloopig nog twijfel. Enfin, in ieder geval gaan we onzen veertigsten verjaardag vieren, en dan zullen we hem even opzetten, mobilisatie of geen mobilisatie. Hebben voor O. O. een voetbalwedstrijd gehouden met mede werking van de oud-internationals. Jammer, dat het zoo koud was, scheelde een paar mille, opvallend anders die medewerking van oud- Ajax prominenten, dat was weer Rood-Wit op zijn best. Ja, nu ben ik wel aan het schrijven geslagen, doch wat ik U verder moet vertellen is me een raadsel; zoodra ik weer burger ben, zal ik U een hoop vertellen, ik mag dan alles van het leger vertellen (zonder geheimen te verraden), ik mag dan ook schrijven van mijn meisje daar ergens in Nederland, waarmee ik toch niet trouwen kan, omdat ik het zoo druk heb met andere sporten, terwijl ik bovendien de Rijks Schatkist niet wil plunderen, enz. enz. Heusch, als ik weer eens burger ben, ga ik gezellig met U praten, op het moment heb ik wel verlof, doch dat is niet echt, dat is en blijft toch maar Ersatz. Ik stop, ik ga mijn verlof een beetje benutten, ik ben nu nog ergens in Nederland, maar ik beloof U als straks mijn verlof om is, en ik ben weer nergens in Nederland, dan zal ik toch nog wel eens iets van mij laten hooren. Ik zeg maar zoo, Auf Wiedersehen, so long, au revoir, tot kijks (bewaar ik eventjes onze neutraliteit). JAMES. Het bestuur van den K.N.V.B. maakt bekend, dat den Heer Th. F. K. M. KLINKHAMER, Wormerveerstraat 12, Amsterdam, tot 25 November 1940 wegens handtastelijk optreden tijdens den 5 November 1939 gespeelden wedstrijd „D.W.S.Stormvogels" de toegang tot alle K.N.V.B.-terreinen te Amsterdam (dus ook het Ajax- stadion) verboden is. 183

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1940 | | pagina 31