een 31 nederlaag. Tegen A.F.C. ging het beter en bleef Ajax met 64 in de meerderheid. Vooruit jongens!, er is nog niets verloren! Blauw wit zal hier of daar nog wel een veer laten, dus het volgende jaar met frisschen moed aan het werk voor het kampioenschap! Adspiranten 2staan op de tweede plaats, maarklopten het leidende Rapiditas met 42. De Weespenaren hebben uit zes wedstrij den tien punten verzameld, zoodat, wanneer ons elftal de twee achter stallige matches wint, de eerste plaats broederlijk wordt gedeeld. Broederlijk deelen is wel heel mooi, maar kampioen worden kan maar één elftal. Boys, zorgen jullie er voor, dat Ajax het wordt. Adspiranten 3 staan eveneens op de tweede plaats. In deze af- deeling zijn drie gegadigden voor het eeremetaal, n.l. Animo, J.O.S. en ons elftal. Animo, waarvan wij in een voor ons ongelukkigen wedstrijd met 10 verloren, staat er echter het beste voor. Deze knapen behaal den uit zes matches 10 punten, welk aantal door J.O.S. en ons team wordt geëvenaard, doch uit zeven wedstrijden. Zooals jullie zien, jon gens, staan onze papieren nog best, dus in 1940 met veel animo weer het veld in en trachten Animo en J.O.S. voorbij te streven. Adspiranten 4.gaan, zooals hierboven reeds opgemerkt, met 10 punten uit vijf wedstrijden ongeslagen aan het hoofd van de ranglijst. Madjoe volgt met één punt achterstand als nummer twee en Centrum, dat uit 6 wedstrijden 7 punten vergaarde, neemt de derde plaats in. Zooals men ziet, gaat de strijd dus voorloopig tusschen Ajax en Mad joe. Wie uiteindelijk kampioen zal worden is nog een open vraag, maar wij staan er uitstekend voor, dus jongens, niet versagen en op naar het kampioenschap! Adspiranten 5. zijn voor het kampioenschap vrijwel uitgescha keld. Twee nederlagen tegen Zeeburgia 5, dat met zeven overwin ningen uit evenveel wedstrijd als nummer één geklasseerd staat, maakten onze jongens verder geheel kansloos. Jammer jongens, maar de tweede plaats ligt binnen jullie bereik, dus daar rekenen wij dan ook op. Adspiranten 6zullen het ook niet tot een kampioenschap bren gen, want Zeeburgia 6 gaat met 10 punten uit 5 wedstrijden onge naakbaar aan den kop. Een opvallend succes voor de Zeebur- gianen. Worden wij dan geen kampioen, een goede plaats kunnen wij in ieder geval bereiken boys, dus het volgende jaar de beste- adspiranten-slof voor. So long! BROWN. 149

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 29