Hoe onze soldaten Uwe pakketten ontvangen en U hiervoor dankzeggen. JOoPfrifMk. jongens geen eer meer te behalen. Een op onbegrijpelijke wijze gean nuleerd doelpunt van Waldeck deed de deur dicht en zoo verloren onze jongens met 40. Tegen A.F.C. werd echter revanche genomen, zoodat wij veronderstellen, dat captain Waldeck en zijn kornuiten hun kans op het kampioenschap tot het laatst zullen verdedigen. Het zesde elftal kwam eveneens onvolledig in het veld, zoodat het gelijke spel tegen D.V.A.V., nog een zeer verdienstelijk resultaat is. Tien tegen' elf valt nooit mee en als de ontbrekende speler, de goal keeper is (hoe zit dat?), dan is het meestal heelemaal mis. De inval ler-doelman Cliteur heeft echter zeer verdienstelijk het doel verdedigd (je krijgt een vaste aanstelling) en den wedstrijd voor zijn tiental gered. Ook Loosekoot, Schepper, Meyer en Geudeker (let op! weer een nazaat van een Ajax-ster uit het verleden) hebben zich goed geweerd. Het vierde elftal is nog steeds ongeslagen en schijnt regel recht op het kampioenschap af te stevenen. Volhouden boys! denkt om de zilveren plakken. Tot slot adspiranten 1. Het gelijke spel tegen Zeeburgia is niet slecht, maar wij hadden van v. Dijk en zijn kameraden toch wel iets meer verwacht. Dit is nu al het tweede gelijke spel en als wij op deze wijze verder gaan, komt er van een kampioenschap vermoedelijk niet veel terecht. Dus vooruit vrienden!, nog eens flink de schouders er onder en dan op naar het kampioenschap. BROWN. 119

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 31